22
Vecākais eksperts veselības aprūpes jomā
Valsts sociālās aprūpes centrs "Zemgale"

Valsts sociālās aprūpes centrs "ZEMGALE" kā lielākais valsts ilgstošās sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojuma sniedzējs Latvijā

aicina darbā VECĀKO EKSPERTU VESELĪBAS APRŪPES JOMĀ (1 amata vieta uz nenoteiktu laiku)
Prasības pretendentam:

  • augstākā medicīniskā izglītība vai sabiedrības veselības speciālista kvalifikācija;
  • vēlama darba pieredze sociālajā sistēmā vai ar sociālajiem pakalpojumiem saistītā jomā;
  • vēlama Latvijas Republikas darba likumdošanas, sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības, invalīdu tiesību aizsardzības normatīvo aktu pārzināšana;
  • prasme strādāt sarežģītās situācijās;
  • prasme vērtēt faktus, analizēt datus, paredzēt un novērtēt riskus;
  • spēja atzīt un identificēt problēmas, izprast to rašanās cēloņus un piedāvāt risinājumus;
  • teicamas iemaņas darbā ar datoru (MS Word, Excel, PowerPoint u.c.);
  • pieredze darbā pašvaldības iestādē vai valsts pārvaldē tiks vērtēta kā priekšrocība;
  • valsts pārvaldes vērtību un ētikas principu izpratne.

Galvenie pienākumi:

  • konsultēt un metodiski vadīt Centra filiāļu darbu sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojuma sniegšanas jautājumos;
  • sagatavot normatīvo aktu projektus un metodiskos dokumentus sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas jautājumos;
  • veikt iekšējo kontroli un pārraudzību par centra klientiem sniegtā sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojuma atbilstību normatīvajos aktos noteiktajām prasībām, identificēt problēmas un iespējamos riskus, sagatavot pārbaudes aktus vai dienesta ziņojumus;
  • izskatīt iesniegumus saistībā ar sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumu kvalitāti un klientu tiesību ievērošanu, sagatavot atbildes;
  • identificēt riskus sociālā pakalpojuma kvalitātes nodrošināšanai, sniegt priekšlikumus risku novēršanai;
  • izstrādāt veselības aprūpes pakalpojumu kvalitātes kritērijus;
  • koordinēt veselības aprūpes procesus struktūrvienībās;
  • veikt paškontroles pasākumus Centra struktūrvienībās par sniegto veselības pakalpojumu kvalitāti un atbilstību normatīvos aktos noteiktajām prasībām u.c.

Piedāvājam:

  • alga 835- 1190 EUR atbilstoši noteiktajai kategorijai;
  • darba pieredzi valsts pārvaldē;
  • labus darba apstākļus;
  • draudzīgus, atsaucīgus un profesionālus kolēģus;
  • veselības apdrošināšanu pēc 6 nostrādātiem mēnešiem.

Profesionālās darbības aprakstu (CV), izglītību apliecinošu dokumentu kopijas ar atzīmi "Vecākais eksperts" sūtīt uz e-pastu: Janis.Flaksis@vsaczemgale.gov.lv. Papildus informācija: Personāla un dokumentu pārvaldības nodaļas vadītājs: Jānis Flaksis, tālrunis: 29209940.
Piesakot savu kandidatūru uz izsludināto amata vietu, Jūs uzticat savus personas datus Valsts sociālās aprūpes centram “Zemgale”. Detalizēta informācija par personas datu apstrādes aspektiem šī nolūka sasniegšanai ir norādīta iestādes mājas lapā, adrese:
Informējam, ka sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz interviju. Par atteikumu ziņosim tikai tiem kandidātiem, kas tiks uzaicināti uz interviju. Gadījumā, ja trīs nedēļu laikā pēc CV nosūtīšanas neesat saņēmis uzaicinājumu uz darba interviju, varat uzskatīt, ka Jūsu kandidatūra netika virzīta pārrunu kārtai.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 835 - 1190

Atrašanās vieta

    Bauskas novads, Latvija
    "Smiltaiņi", Iecava

Darba veids

  • Pilna slodze

Prasmes

 MS Excel

Valodas

  •  Latviešu
Kontaktpersona
Jānis Flaksis
29209940

VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS "ZEMGALE" (reģ.nr.40900035103; www.vsaczemgale.gov.lv) ir Labklājības ministrijas tiešās pakļautības iestāde un ir lielākais valsts ilgstošās sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojuma sniedzējs Latvijā

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.vsaczemgale.gov.lv