32
CITY HOTELS SIA
VIESU UZŅEMŠANAS UN VIESNĪCAS PAKALPOJUMU PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTS/-E (Front office manager&sales)

SIA “City hotels” Viesnīca MERCURE Riga Centre aicina darbā

Viesu uzņemšanas un viesnīcas pakalpojumu pārdošanas speciālistu (Front office manager&sales)

Prasības:

• Iepriekšēja darba pieredze viesnīcas klientu apkalpošanas sfērā;
• Profesionāla pieeja darbam, organizatora prasmes un spēja pārdot viesnīcas produktus;
• Teicamas latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas;
• Spēja strādāt gan pastāvīgi, gan komandā;
• Pozitīva attieksme un izcilas klientu apkalpošanas iemaņas;
• Izcilas komunikācijas un pārdošanas prasmes ;
• Ļoti vēlama viesnīcas sistēmas Opera pārzināšana vai pieredze darbā ar citām viesnīcu rezervēšanas sistēmām.

Darba pienākumi:
• Organizēt, uzraudzīt un vadīt Viesu uzņemšanas nodaļas darbu atbilstoši viesnīcas standartiem;
• Piedalīties Viesu uzņemšanas nodaļas personāla atlasē un veikt darbinieku apmācību;
• Izstrādāt Viesu uzņemšanas nodaļas darbinieku darba grafikus un uzraudzīt darba apjomu;
• Ātri, efektīvi un diplomātiski risināt neikdienišķas situācijas;
• Izstrādāt un kārtot Viesu uzņemšanas nodaļas dokumentāciju;
• Pārdot viesnīcas pakalpojumus gan korporatīvajiem klientiem, gan individuālajiem ceļotājiem, izmantojot pieejamos pārdošanas kanālus.

Mēs Jums piedāvāsim:

• Atbildīgu un dinamisku darbu sakārtotā, modernā vidē Rīgas centrā;
• Iespēju pilnveidot savas zināšanas un praktisko pieredzi;
• Karjeras izaugsmes iespējas;
• Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika termiņa beigām;
• Stabilu atalgojumu sākot no 1400,- EUR pirms nodokļu nomaksas ar visām sociālajām garantijām.

Darba vieta: Rīga, Elizabetes iela 101, MERCURE RIGA CENTRE

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju.

Nosūtot savu pieteikumu SIA “City hotels” (Reģ.Nr. 40203303907, juridiskā adrese Elizabetes iela 101, Rīga, LV-1050, Jūs brīvprātīgi sniedzat atļauju apstrādāt savus personas datus darbā pieņemšanas nolūkā.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1400

Papildu informācija: Stabilu atalgojumu sākot no 1400,- EUR pirms nodokļu nomaksas ar visām sociālajām garantijām.

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Rīga, Elizabetes iela 101, MERCURE RIGA CENTRE

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
SIA “City hotels” Viesnīca MERCURE Riga Centre .

Tev varētu interesēt arī:

Pārdevējs/-a – konsultants/-e t/c AKROPOLE Rīga
Deichmann Apavi SIA
Rīga
€ 900
Beigu termiņš: 26.04.2024
Viesnīcas un apartamentu direktors/-e
Stabu Sēta SIA
Rīga
€ 2000 – 3000
Beigu termiņš: 10.05.2024
Grāmatvedis/-e
LANDE Platform SIA
Rīga
€ 1500 – 2000
Beigu termiņš: 25.04.2024