65
Latvijas Maiznieks AS
Lielo klientu vadītājs darbam ar Maxima Latvija

AS „LATVIJAS MAIZNIEKS”
Reģ.nr.40003034051

AS „LATVIJAS MAIZNIEKS” ir tirgus līderis maizes tirgū. Latvijas Maiznieks ražotne atrodas Daugavpilī, un uzņēmumā tiek nodarbināti 340 darbinieki. AS „LATVIJAS MAIZNIEKS” sortimentā ir vairāk kā 180 maizes šķirnes un konditorejas izstrādājumi, tostarp, kūkas, smalkmaizītes un saldētā produkcija.
AS „LATVIJAS MAIZNIEKS" turpinot mērķtiecīgu izaugsmi, aicina savā komandā

Lielo klientu vadītāju darbam ar Maxima Latvija

Darba pienākumi:

  • Sadarbība ar Maxima Latvija veikalu tīklu.
  • Pārdošanas stratēģija - plānošana un izpilde, aptverot gan esošās iestrādnes, gan līdz šim neizmantotās iespējas.
  • Budžeta plānošana un to izpilde.
  • Tirgus, nozares un pārdošanas rezultātu analīzes.
  • Aktīva dalība jaunu projektu izveidē, atbilstoši tirgus tendencēm.
  • Mārketinga stratēģiju plānošana.

Galvenās prasības:

  • Obligāta pieredze darbā ar Maxima Latvija FMCG sektorā pēdējos divos gados.
  • Spēja strādāt ļoti intensīvos apstākļos.
  • Augsta stresa noturība.
  • Augsta atbildības sajūta.
  • Pozitīva un mērķtiecīga attieksme pret darbu.
  • Analītiskā domāšana, spēja strādāt ar lielu informācijas apjomu un labas prasmes ar MS Excel.
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.
  • Teicamas latviešu, labas krievu un angļu valodas zināšanas.

Mēs piedāvājam:

  • Konkurentspējīgu atalgojumu plus bonusa sistēma, darba auto un citas sociālās garantijas.
  • Darbu strauji augošā un dinamiskā uzņēmumā.
  • Profesionālu komandu.
  • Apmācības.
  • Darba vieta Rīga.

Atalgojums 1900,00 EUR, pirms nodokļu nomaksas brutto + bonusu sistēma.

Piesakies līdz 2022.gada 03. augustam!

Norādām, ka darbam nepieciešams derīgs COVID vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.
Par konkursa rezultātiem informēsim tikai uz darba interviju uzaicinātos pretendentus.
Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa norisei.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1900

Papildu informācija: 1900,00 EUR, pirms nodokļu nomaksas bruto + bonusu sistēma

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
Latvijas maiznieks AS
TOP darba devējs 2017 Latgales reģionā TOP darba devējs 2018 1. vieta Latgales reģionā
Uzņēmuma mājaslapa

Tev varētu interesēt arī:

Datu ievades operatore/-s
Eiroplasts SIA
Rīga
€ 1400
Beigu termiņš: 20.04.2024
Mārketinga automatizācijas speciālists/-e
CV-Online Recruitment
Rīga
€ 2750
Beigu termiņš: 01.05.2024
Kickstarter in Finance with no experience needed | SEB, Riga
SEB
Rīga

Beigu termiņš: 19.05.2024