25
DATU IEVADES OPERATORS/-E
König Distribution AS

AS "KONIG DISTRIBUTION" ir viena no lielākajām tirdzniecības izplatītāju kompānijām Latvijā. Kā visā pasaulē plaši pazīstams preču ražotāju tirdzniecības marku pārstāvis, kompānija piedāvā kvalitatīvas un patērētāju atzītas pārtikas preces, sadzīves ķīmijas un saimniecības preces, kosmētikas preces.
A/S „Konig Distribution” piedāvā kandidēt uz amatu:

Datu ievades operators/-e

Darba apraksts:
• Pasūtījuma apstrāde;
• Ievadīt un pārbaudīt informāciju no programmas;
• Gatavās dokumentācijas noformēšana, printēšana, nodošana tālākai izpildei;
• Salikt un arhivēt pārbaudītos un izpildītos dokumentus;
• Komunicēt ar Klientiem un šoferiem;

Prasības :
• Labas latviešu un krievu valodu zināšanas, sarunvalodas līmenī;
• Pieredze darbā ar datoru;
• Grāmatvēdības pamatprincipu izpratne, dokumentu noformēšanā;
• Pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību;

• MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook) prasmes lietotāja līmenī• MS Office
(MS Word, MS Excel, MS Outlook) prasmes lietotāja līmenī
• Labas komunikācijas spējas, atbildības sajūta un spēja strādāt dinamiskā vidē;

Kompānija piedāvā:
• Stabilu un interesantu darbu lielā izplatītāju kompānijā Latvijā;
• Darba laiku pēc grafika maiņās ar atalgojumu 850.00 Eur Brutto;
• Sociālās garantijas;
• Bezmaksas stāvvietu;
• Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām;

Lūdzam, sūtīt CV sadaļā PIETEIKTIES.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 900

Papildu informācija: • Darba laiku pēc grafika maiņās ar atalgojumu 900.00 Eur Brutto;

Atrašanās vieta

    Liepāja, Dienvidkurzemes novads, Latvija
    Vānes iela 27

Darba veids

  • Pilna slodze

Valodas

  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
Konig Distribution AS

A/S „KONIG DISTRIBUTION” ir vairumtirdzniecības un izplatīšanas kompānija ar pieredzi tirdzniecībā jau kopš 1994. gada. Kompānija ar savu stabilitāti un profesionalitāti ieņem līdera pozīcijas Latvijas tirgū, nepārtraukti turpinot dinamisku attīstību un pilnveidi.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.konig.lv