79
NOLIKTAVAS DARBINIEKS/-CE
NMS ELPA SIA

SIA “NMS ELPA” ir uzņēmums, kas jau no 1997.gada veiksmīgi nodarbojas ar:
1) dažāda veida medicīnas preču un iekārtu tirdzniecību;
2) medicīnas iekārtu piegādi un servisu;
3) medicīnisko gāzu sistēmu, medicīnas tehnoloģiju un māsu izsaukuma sistēmu projektēšanu un montāžu.

Sakarā ar darbības paplašināšanos aicinām pievienoties mūsu komandai NOLIKTAVAS DARBINIEKU/-CI.

Pamatpienākumi:

1) saskaņā ar pavaddokumentiem pieņemt preci noliktavā;
2) veikt preču pārvietošanu, izkraušanu, iekraušanu, komplektēšanu un izsniegšanu transportēšanai;
3) nepieciešamības gadījumā nogādāt preci klientam;
4) piedalīties plānotās un ārkārtas inventarizācijās;
5) Nodrošināt preču glabāšanas apstākļu uzraudzību un kārtību noliktavā.

Prasības:

1) Vēlama pieredze noliktas darbinieka pienākumu izpildē;
2) Mērķtiecība un vēlme strādāt komandā;
3) Uzmanība un precizitāte veicot darba pienākumus;
4) Latviešu valoda –brīvā pārvaldīšana. Angļu un krievu valoda – vēlams;
5) Noliktavas programmas pārzināšana – vēlams;
6) B kategorijas tiesības.

Mēs piedāvājam:

1) Atalgojums no 1000 EUR (bruto);
2) Patstāvīgu un stabilu darba vietu mūsdienīgā darba vidē;
3) Iespēju realizēt savas idejas, piedalīties uzņēmuma attīstībā;
4) Konkurētspējīgu atalgojumu vienmēr laikā un sociālās garantijas;
5) Veselības apdrošināšanas polisi pēc 6 nostrādātiem mēnešiem.

Ja Jūs ieinteresēja mūsu piedāvājums un atbilstat mūsu izvirzītajām prasībām, lūdzam atsūtīt savu CV un motivācijas vēstuli sadaļā "pieteikties".
Tikai kandidāti, kas būs izturējuši pieteikumu konkursu, tiks informēti par konkursa rezultātiem un aicināti uz darba interviju.
Visi pieteikumi tiks apkopoti un izskatīti stingri konfidenciālā kārtā, kā arī Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti tikai šī atlases konkursa ietvaros

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1000

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.nmselpa.lv/