48
Transporta un sakaru insitūts AS
PERSONĀLA ATTĪSTĪBAS DAĻAS VADĪTĀJS/-A

Prasības kvalifikācijai un kompetencēm

1. Augstākā izglītība personālvadībā, vadībzinātnēs vai tiesību zinātņu jomā;
2. Valsts valodas zināšanas augstākajā pakāpē, ļoti labas angļu un labas krievu valodas zināšanas;
3. Praktiskā darba pieredze personāla vadītāja amatā (vismaz 3 gadi);
4. Zināšanas un izpratne par augstākās izglītības procesiem tiks uzskatītas par priekšrocību;
5. Spēja strādāt patstāvīgi un komandā, organizēt savu un komandas darbu, līdera dotības;
6. Ļoti labas komunikāciju, sadarbības prasmes un augsta atbildības sajūta;
7. Zināšanas lietišķās dokumentācijas, normatīvo dokumentu sagatavošanā;
8. Labas datorprasmes.

Pienākumi
1. Aktīvi darboties uzņēmuma vadības komandā stratēģisko mērķu personāla vadības jautājumos noteikšanā un realizēšanā;
2. Nodrošināt talantu piesaisti un vadību, pilna cikla personāla atlasi;
3. Attīstīt un ieviest motivējošu personāla atalgojuma un motivācijas sistēmu, ņemot vērā jaunākās darba tirgus tendences;
4. Izveidot un ieviest personāla darba izpildes novērtēšanas sistēmu;
5. Plānot un organizēt personāla apmācību un profesionālās pilnveides procesu;
6. Efektīvi vadīt personāla attīstības daļas komandu, izvērtēt komandas stiprās puses, veicināt komandas saliedētību un profesionalitāti;
7. Sagatavot un pārvaldīt personāla attīstības daļas budžetu un nodrošināt tā efektīvu izlietojumu;
8. Izstrādāt iekšējos personāla vadības normatīvos dokumentus;
9. Konsultēt vadību un darbiniekus darba tiesību un personāla vadības jautājumos;
10. Nodrošināt Transporta un sakaru institūta uzņēmuma kultūras attīstību un efektīvu iekšējo komunikāciju.

Piedāvājam
1. Stabilu atalgojumu – EUR 1800 - 2000 bruto mēnesī;
2. Sociālās garantijas;
3. Profesionālu darba vidi ar iespēju gūt jaunas zināšanas un pieredzi;
4. Attīstības un apmācību iespējas;
5. Izdevīgus nosacījumus TSI Sporta zāles apmeklējumiem

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1800 - 2000

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Lomonosova iela 1

Darba veids

  • Pilna slodze

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
Anita Trapāne
29244021

TSI ir moderna, dinamiska lietišķo zinātņu augstskola, kura nodrošina kvalitatīvu izglītību, un specializējas lietišķo pētījumu jomā.

Mūsu vīzija – Būt vadošajai privātajai tehniskajai universitātei Baltijas jūras reģionā
Mūsu misija – Radīt un izplatīt zināšanas, un panākt pozitīvas pārmaiņas sabiedrībā un plašākā Baltijas jūras reģionā
Mūsu vērtības – Ambīcijas, izcilība, taisnīgums, atvērtība, sociālā un vides atbildība

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.tsi.lv

Tev varētu interesēt arī:

Personāla vadītājs/-a
SIA Aerones Engineering
Rīga
€ 3500 – 4000
Beigu termiņš: 24.04.2024
Talantu vadības procesu attīstības projektu vadītājs(-a) (uz noteiktu laiku)
Printful Latvia AS
Rīga
€ 2000 – 2200
Beigu termiņš: 02.05.2024
HR specialist/Personāla Speciālists-e
AGCSOFT SIA
Rīga
€ 2200
Beigu termiņš: 20.04.2024