28
TEHNISKĀS APKOPES INŽENIERIS/-E
Edge Autonomy Riga SIA

Mēs piedāvājam

Radīt pasaules līmeņa inovatīvus risinājumus;
Interesantu un dinamisku ikdienu-zinošu un draudzīgu kolēģu vidū;
Profesionālās izaugsmes iespējas uzņēmumā;
Atbalstām iespējas mācīties un pilnveidot profesionālo pieredzi un kvalifikāciju;
Enerģijas lādiņam un veselībai darbiniekus nodrošinošām ne tikai gardu kafiju un tēju, bet arī ar svaigiem augļiem;
Bezmaksas autostāvvietu pie biroja, Mārupes nov., Jaunbrīdagi 1., kā arī bezmaksas autobusu no Jelgavas uz biroju un atpakaļ.

Tavi pienākumi būs

Iekārtu apkopju plānošana, uzraudzība un organizēšana pēc iepriekš saskaņota plāna;
Iekārtu darbības pārtraukumu un bojājumu uzraudzība, ziņošana par tiem, diagnostika un kļūmju novēršana;
Remonta uz uzturēšanas izmaksu uzraudzība;
Tehniskās dokumentācijas uzraudzība un uzturēšana kārtībā;
Profilaktisko apkopju plānošana, tehniskās pārbaudes
Operatoru apmācība nodrošinot lai iekārtas un mehānismi darbotos un tiktu izmantoti saskaņā ar tehniskajām un drošības prasībām.

Prasības kandidātiem

Pieredze līdzīgā amatā;
Augstāko izglītību inženiertehniskajā jomā;
Komunikācijas prasmes angļu un latviešu valodā;
Prasmes efektīvi plānot savu laiku;
MS Office pārzināšana;
B kategorijas vadītāja apliecība.

Papildu informācija

CV sūtīt uz e-pastu hr.lv@edgeautonomy.io
Darba laiks no plkst., 8.00. – 17.00.
Sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks aicināti uz konkursa otro kārtu.
Atalgojums ir atkarīgs no kandidāta pieredzes un atbilstības amatam.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1700 - 1800

Papildu informācija: Nelaimes gadījumu apdrošināšanu stājoties darbā un veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika).

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Jaunbrīdagi 1, Mārupes novads, LV-2167

Darba veids

  • Pilna slodze

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
Kontaktpersona
HR HR

EDGE Autonomy ir viens no vadošajiem bezpilota lidaparātu ražotājiem pasaulē.

Mēs ražojam augstas tehnoloģijas produktus ar lielu pievienoto vērtību. Produkcija tiek piegādāta vairāk kā 70 + pasaules valstīs.

Uzņēmuma mājaslapahttps://edgeautonomy.io/

Tev varētu interesēt arī:

Kickstarter in Finance with no experience needed | SEB, Riga
SEB
Rīga

Beigu termiņš: 24.05.2024
Sales Specialist
Epic Frog
Rīga
€ 1825 – 2115
Beigu termiņš: 24.04.2024
Account Manager
Epic Frog
Rīga
€ 2260 – 2700