40
Light Guide Optics International SIA
Ekonomists (DARBA UN MATERIĀLU IZMAKSU NORMĒTĀJS)

Pasaules līmeņa optisko šķiedru ražošanas uzņēmums Light Guide Optics International (www.lightguide.com) aicina darbā Ekonomists (DARBA UN MATERIĀLU IZMAKSU NORMĒTĀJS)

Uzņēmums “Light Guide Optics International” SIA
Reģistrācijas Nr. 41503034724
Atrašanās vieta Līvāni, Celtniecības iela 8
Darbības joma Ražošana

Prasības kandidātiem

  • augstākā izglītība ekonomikā vai finanšu zinībās;
  • teicamas latviešu un angļu valodas prasmes;
  • precizitāte un augsta uzmanības noturība;
  • loģiska spriestspēja;
  • augsta atbildības izjūta;
  • analītiskā domāšana;
  • iepriekšējā darba pieredze ražošanas uzņēmumā tiks uzskatīta

Darba pienākumi

  • Pamatojoties uz apstiprinātiem rasējumiem vai detalizētiem produkta aprakstiem un informāciju par faktiskajiem ražošanas laikiem līdzīgiem izstrādājumiem veikt plānoto pasūtījumu kalkulāciju un standarta pašizmaksas aprēķinu;
  • Izstrādāt materiālu un darba patēriņa normas ražošanas produktiem un operācijām;
  • Veikt faktisko ražošanas rezultātu datu analīzi, apkopojot datus par faktisko ražošanas laiku un pašizmaksu, materiālu pārtēriņa izmaksām, brāķa un kvalitātes izmaksām utml. atbilstoši uzņēmuma vajadzībām;
  • Analizēt faktisko pašizmaksu atbilstību apstiprinātajai standarta pašizmaksai;
  • Analizēt ieviesto iekārtu/projektu/uzlabojumu ietekmi uz Produktivitāti un pašizmaksu;
  • Sagatavot ziņojumus vadībai un atbildīgajiem darbiniekiem par veiktās analīzes rezultātiem atbilstoši uzņēmuma iekšējām procedūrām.

Uzņēmums piedāvā

  • Darbu stabilā, uz attīstību vērstā uzņēmumā,
  • Atalgojumu mēnesī: pārbaudes laikā bruto € 1800 (3 mēneši), pēc pārbaudes € 2000+,
  • Sociālās garantijas,
  • Iemaksu 3.pensiju līmenī vai uzkrājošajā dzīvības apdrošināšanā 10% apmērā no darba algas (pēc pārbaudes laika),
  • Pabalstu un prēmiju sistēmu dažādos dzīves nozīmīgos gadījumos,
  • Nepieciešamās apmācības veiksmīgai darba uzsākšanai un veikšanai,
  • Atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu,
  • Labus darba apstākļus.

Darba režīms Normālais darba laiks, darbdienas.
Slodzes tips Pilna slodze
Darba veids Darba līgums uz nenoteiktu laiku
līdz 31.08.2022
Pieteikšanās veids CV un motivācijas vēstuli sūtīt elektroniski sadaļā “Pieteikties” ar norādi: Ekonomists
Augstu vērtēsim rekomendācijas vēstuli no iepriekšējās darba vietas, kā arī kontaktus uzziņām.
Jūsu iesniegtie dati tiks uzglabāti LGOI datu bāzē vienu gadu no CV iesūtīšanas brīža. Pēc viena gada jūsu pieteikuma dokumenti tiks dzēsti.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1800 - 2000

Papildu informācija: pārbaudes laikā bruto € 1800 (3 mēneši), pēc pārbaudes € 2000+

Atrašanās vieta

    Līvāni, Preiļu novads, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Pasaules līmeņa optisko šķiedru ražošanas uzņēmums

Uzņēmuma mājaslapahttps://www.lightguide.com/

Tev varētu interesēt arī:

Personāla un kvalitātes vadītājs / -a
Hansab SIA
Rīga
€ 2200 – 2500
Beigu termiņš: 28.04.2024
Vecākais grāmatvedības asistents/-e
Grant Thornton Baltic SIA
Rīga
€ 1400 – 1600
Beigu termiņš: 19.04.2024
Algu grāmatvedis/-e
Rīga
€ 2000 – 2200