39
PRODUCT SALES MANAGER
ASBIS Baltics SIA

ASBIS Baltics ir daļa no ASBIS Enterprises, kas ir viens no vadošajiem IT produktu izplatītājiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā. Mūsu meitas uzņēmums ASBIS Baltics specializējas informācijas un komunikāciju tehnoloģiju produktu un risinājumu izplatīšanā no vadošajiem piegādātājiem un tagad mēs meklējam sev jaunu komandas biedru – Pārdošanas menedžeri AENO brenda sadzīves tehnikai.

Darba pienākumi:
Potenciālā noieta un konkurences tirgus analīze;
- Sortimenta vadība, cenu noteikšana, pārdošanas prognozēšana;
- Produktu KPI plānošana īstermiņā un ilgtermiņā (Inventārs / Apgrozījums); analītisko datu uzturēšana par partneriem un konkurentiem;
- Programmu izveide pārdošanas veicināšanai;
- Klientu attīstība un tieša dalība sarunās;
- Mijiedarbība ar pārdošanas komandu / mārketingu / loģistiku / centrālo komandu;
- Ziņojumu / atskaišu veidošana.

Prasības:
Veiksmīga pieredze iepirkumu, preču kategoriju vadībā; Pieredze sadzīves tehnikas pārdošanā tiks uzskatīta par priekšrocību;
- Analītiskā domāšana, komunikācijas prasmes;
- Dzimtā vai labas latviešu valodas zināšanas;
- Labas krievu un angļu valodas zināšanas;
- Iniciatīva, spēja efektīvi strādāt gan patstāvīgi, gan komandā.

Mēs piedāvājam:
Iespēju realizēt savus mērķus lielā starptautiskā uzņēmumā;
- Konkurētspējīgu attalgojumu;
- Interesantus uzdevumus un izredzes realizēt savu potenciālu;
- Skaistu biroju Rīgā ar panorāmas skatu, bezmaksas autostāvvietu, dzērienu un augļu bāru birojā.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1500

Papildu informācija: + bonusi

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
ASBIS BALTICS SIA

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.asbis.lv

Reģistrācijas numurs50003960321-LV

Tev varētu interesēt arī:

Kickstarter in Finance with no experience needed | SEB, Riga
SEB
Rīga

Beigu termiņš: 26.05.2024
Pārdošanas asistents/-e
CV-Online Recruitment
Rīga
€ 1000 – 1500
Beigu termiņš: 28.04.2024
Projektu vadītājs
MFD Veselības grupa
Rīga
€ 1400
Beigu termiņš: 26.04.2024