33
DIREKTORS
IT Camp
DIREKTORS
IT Camp
DIREKTORS
IT Camp

DIREKTORS

IT Camp

Kopēja informācija

Perspektīvs darbs ar Baltijas un Eiropas tirgiem, ar iespēju sasniegt jaunu līmeni kopā ar uzņēmumu un kļūt par tā akcionāru.

Galvenie pienākumi

  • Uzņēmuma finanšu jomas vadība;
  • Attīstīt uzņēmuma sistēmu, optimizēt un automatizēt darba procesus;
  • Veicināt ERP un ISO sistēmu attīstību;
  • Iesaistīties uzņēmuma popularizēšanā, vadīt mārketinga un pārdošanas procesus;
  • Personāla koordinēšana un vadība, viņu konsultēšana un apmācība;
  • Piesaistīt jaunus klientus un attīstīt attiecības ar esošajiem;
  • Ražošanas procesa kontrole.

Prasības

  • Obligātas angļu un krievu valodas zināšanas;
  • Pieredze ražošanas procesu vadībā;
  • Pieredze darbā ar CNC (Computer numeric control);
  • Tehniskās zināšanas tiek uzskatītas par priekšrocību;
  • Proaktivitāte;
  • Prasme darbā ar MS Office, vēlams ERP.

Piedāvājums

  • Darbu progresīvā uzņēmumā ar iespēju kļūt par akcionāru;
  • Alga sākot no 3000 Eur neto un bonusu atalgojuma sistēma, vienojoties individuāli;
  • Darba mašīna un visu, ar darba aktivitātēm saistīto, izmaksu segšana;
  • Komandējumi;
  • Veselības apdrošināšana pārbaudes perioda beigās.

Ja Jums ir interese par šo darba piedāvājumu, lūdzu sūtiet savu CV ar norādi “Direktors” uz e – pastu info@itcamp.lv
Augsti novērtēsim katru pieteikumu, taču informējam, ka sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri būs iekļauti otrajā atlases kārtā!

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 4300

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Prasmes

 CNC MS Office

Valodas

  •  Angļu
  •  Krievu
Kontaktpersona
Aleksejs Saveļjevs
2949 8585

We are IT Camp recruitment agency. Our offer is variety of IT field selection (wide range of roles in development and architecture, system and business analytics, administration and quality assurance, management and leading etc). Comfort, growth, result - are our primary values and principles. We’re saving your time. You can use it on current project or skills improvement while we're searching suitable job opportunity for you, based on your expectations and values, talents and experience.
Our main task is to have a match between candidate and company: mutual understanding, effective working process and common benefit. We offer career advice and job search assistance. You’re welcomed, so feel free to seek a great workplace with us.

Uzņēmuma mājaslapahttps://www.itcamp.lv

Tev varētu interesēt arī:

Projektu apstrādes komandas vadītājs/-a
Giraffe360 SIA
Rīga
€ 4000 – 5000
Beigu termiņš: 27.04.2024
Head of Operations and Maintenance Charging Stations Infrastructure EE/LV/LT
Eleport
Rīga
€ 4000 – 4500
Beigu termiņš: 24.04.2024
Tirdzniecības direktors/-e
R GRUPA SIA
Rīga
€ 5600 – 6500
Beigu termiņš: 10.05.2024