20
KLIENTU KONSULTANTS/-E lietojumprogrammām jeb KONSULTANTA DARBS LIETVEDIM
ZZ Dats SIA
ZZ Dats SIA
ZZ Dats SIA

ZZ Dats SIA

DARBS LIETVEDEI (-IM)

Ja Tev piemīt izcilas saskarsmes prasmes, ja jūties pārliecināti un droši auditorijas priekšā, pievienojies ZZ Dats komandai un esi klientu konsultants/-e lietojumprogrammām!

Prasības:

  • izcilas zināšanas un pieredze dokumentu izstrādāšanā, noformēšanā un lietvedībā;
  • labas iemaņas darbā ar datoru – spēja apgūt lietojumprogrammu un par to pastāstīt citiem;
  • teicamas komunikācijas un prezentācijas prasmes:
    • spēja pārliecināt un argumentēt;
    • konstruktīvi risināt konfliktus un problēmsituācijas;
    • spēja strādāt patstāvīgi un komandā;
    • teicamas latviešu valodas zināšanas, krievu un angļu valodu zināšanas saziņas līmenī mutiski un rakstiski;
  • publiskas uzstāšanās pieredze:
  • prasme saistoši un saprotami pasniegt informāciju;
  • augstākā izglītība;
  • B kategorijas vadītāja apliecība.

PAR PRIEKŠROCĪBU UZSKATĪSIM:

  • lietveža kvalifikāciju;
  • pieredzi darbā ar dokumentu vadības sistēmu - Lietvaris;
  • zināšanas par pašvaldības darbu vai pieredze;

Uzdevumi:

Pienākumi lietojumprogrammu ieviešanas darbā:

  • komunikācija ar klientiem pirms programmu ieviešanas, klientu prasību noskaidrošana, alternatīvu piedāvāšana;
  • lietojumprogrammas demonstrācija un mācību vadīšana birojā vai pie klienta;
  • programmu ieviešanas prasību un termiņu (plāna) sagatavošana;
  • lietojumprogrammas konfigurēšana.

Pienākumi lietojumprogrammas uzturēšanas darbā:

  • klientu konsultēšana pa tālruni, e-pastos un iekšējā uzdevumu pārvaldības sistēmā, precizējot problēmu un piedāvājot alternatīvas, risinājumu;
  • pieteikumu apstrāde un problēmu identificēšana lietojumprogrammās;
  • klientu prasību noformulēšana jaunu funkcionalitāšu izstrādei.

Mēs piedāvājam:

  • Iespēju strādāt attālināti;
  • Elastīgu darba laika sākumu;
  • Biroju Rīgas centrā, apmaksātu autostāvvietu;
  • Apmaksātas konferences;
  • Veselības apdrošināšanu (papildus pamatprogrammai ir iekļautas programmas "Zobārstniecība" un "Sports");
  • Iedvesmojošus komandas pasākumus.
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1200 - 1400

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Elizabetes iela 41/43, Rīga, LV-1010
  • Attālināta darba iespējas

Darba veids

  • Pilna slodze
  • Elastīgs darba laiks

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
Linda Otomere
26355730

ZZ Dats ir viens no vadošajiem Latvijas IT uzņēmumiem ar vairāk kā 25 gadu pieredzi programmatūras izstrādē, ieviešanā un uzturēšanā. E-pakalpojumi, procesu optimizācija, Vienotā pašvaldību sistēma, portāls manavakcina.lv un Digitālais Covid sertifikāts, elieta – šie ir tikai daži no ZZ Dats izstrādātajiem risinājumiem. ZZ Dats ir 100% Latvijas uzņēmums ar vairāk nekā 160 darbiniekiem.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.zzdats.lv

Tev varētu interesēt arī:

Lietvedis/-e RTU Doktorantu studiju nodaļā
RĪGAS TEHNISKĀ UNIVERSITĀTE
Rīga
€ 1400 – 1600
Beigu termiņš: 08.05.2024
Tālākizglītības un profesionālās pilnveides projektu vadītājs/-a
LU Rīgas Medicīnas koledža
Rīga
€ 1300
Beigu termiņš: 22.04.2024
Junior Human Resources Specialist
scandiweb
Rīga
€ 978 – 1257
Beigu termiņš: 20.04.2024