19
SIA Coffee Address
Kafijas automātu tehniķis Rēzeknē

Darba pienākumi:

  • Kafijas automātu remonts un apkalpošana.

Prasības kandidātiem:

  • Ar tehnisko domāšanu apveltītu cilvēku, kas spēj izprast tehniskos procesus;
  • Precizitāte darbu izpildē;
  • Spēja patstāvīgi plānot darba pienākumus uzdevumus;
  • Pozitīva attieksme pret kolēģiem un darbu;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • Teicamas latviešu un labas angļu valodu zināšanas.
  • Iepriekšēja darba pieredze ar automātiskajām kafijas iekārtām tiks uzskatīta par priekšrocību;

Mēs piedāvājam:

  • atalgojumu no 1500 EUR (bruto);
  • darba automašīna;
  • darba telefons
  • moderna darba vide;
  • darbam nepieciešamie instrumenti;
  • nepieciešamās apmācības;
  • veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika.

Lai pieteiktos vakancei, sūtiet savu CV ar norādi “tehniķa vakancei” sadaļā "pieteikties".

Darba vietas: Rēzekne un Latgale.
Kontaktinformācija: Inga Briede, 27841994.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1500

Papildu informācija: no 1500 EUR (bruto)

Atrašanās vieta

    Rēzekne, Rēzeknes novads, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
Inga Briede
27841994

Coffee Address ir lielākais kafijas uzņēmums Baltijas valstīs, kas piedāvā kafiju birojam un līdzņemšanai. Šajā nozarē strādā jau kopš 1993. gada, un diennaktī servē vairāk nekā 250 000 tasīšu kafijas. Jau no pašiem savas darbības sākumiem, uzņēmums koncentrējas uz uzņēmumu apkalpošanu, un šobrīd var piedāvāt plašāko klientu servisa komandu, kas katru no saviem klientiem pazīst personīgi.

Uzņēmuma mājaslapahttps://www.coffeeaddress.lv/