24
SKAI BALTIJA SIA
Grāmatvedības uzskaitvedis

Prasības kandidātiem

Vēlamās prasības kandidātiem:
• Vēlmi strādāt, mācīties un pozitīvu attieksmi;
• Labas iemaņas darbā ar datoru, pieredze ar programmu MD 365 tiks uzskaitīta par priekšrocību;
• Precizitāti, atbildību un spēju strādāt ar lielu datu apjomu dinamiskos darba apstākļos;
• Teicamas latviešu valodas zināšanas

Darba pienākumu apraksts

Galvenie pienākumi:
• Dokumentu apstrāde, ievadīšana, salīdzināšana, kontrole Microsoft Dynamic 365 uzskaites sistēmā;
• Piedalīšanās krājumu inventarizācijās;
• Spēja strādāt komandā un individuāli

Mēs piedāvājam

Mēs piedāvājam:
• Mūsdienīgu un patīkamu darba vidi, sociālās garantijas;
• Iespējas profesionāli attīstīties un karjeras izaugsmes iespējas;
• Atsaucīgus darba kolēģus;
• Atalgojumu no 900 EUR (Bruto);
• Darba vietu Pārdaugavā, Ulmaņa gatve 140, Rīga

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 900

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Prasmes

 Spēcīga analītiskā domāšana Atbildīgs Stresa tolerance Labas komandas darba prasmes un pozitīva attieksme pret dzīvi Sadarbība

Valodas

  •  Latviešu
Kontaktpersona
Liliāna Žukauska

ORANGE CASH&CARRY durvis pirmo reizi vēra 2011.gadā. Kopš tā laikā priecējam esošos un
jaunos klientus, kā arī piesaistām jaunus klientus – gan mazumtirgotājus un individuālos
komersantus, gan HORECA klientus, kā arī vairumtirgotājus un citu nozaru pārstāvjus.
Klientiem piedāvājam plašu, daudzveidīgu un kvalitatīvu preču klāstu – vairāk nekā 7 000
pārtikas un saimniecības preču no 1800 zīmoliem un 500 dažādiem, pasaulē pazīstamiem
ražotājiem.

Mēs tiecamies uz unikalitāti un izvēlamies ekskluzīvus produktus. Regulāri papildinām un
pilnveidojam plašo sortimentu, piedāvājot klientiem Rietumeiropas tirgum ražotos pārtikas
produktus un preču klāstu, kas atbilst stingrākajiem kvalitātes kritērijiem. Sniedzam jums
kvalitāti, kā privātajā, tā arī profesionālajā vidē!

Izmantojot pasaulē populāro CASH&CARRY vairumtirdzniecības konceptu, piedāvājam
klientiem ērtāku iepirkšanos, neuztraucoties par piegāžu grafikiem un izmaksām, iespēju
iegādāties preces, atlasot tās tieši no noliktavu plauktiem, un uz vietas apmaksāt rēķinus, kas
sniedz iespēju klātienē iepazīties ar vēlamajām precēm un atrast jaunus produktus.

ORANGE CASH&CARRY veikals-noliktava atrodas Kārļa Ulmaņa gatvē 140, Rīgā

Uzņēmuma mājaslapahttps://www.orangecandc.com/