41
Virši-A AS
PĀRDEVĒJS (-A) DUS ULMANIS
Virši-A AS
Virši-A AS

Virši-A AS

Prasības kandidātiem

- Latviešu valodas zināšanas (mutiski, rakstiski);
- Teicamas komunikācijas un sadarbības prasmes;
- Labas organizatoriskās prasmes.

Darba pienākumu apraksts

- Laipna klientu apkalpošana;
- Preču izvietošana, plauktu kārtošana;
- Tīrības un kārtības uzturēšana DUS teritorijā;
- Citi ar amatu saistīti pienākumi.

Mēs piedāvājam

- Pievienoties darbā pašmāju degvielas uzpildes staciju tīklā;
- Iegūt jaunas vai attīstīt jau esošās zināšanas klientu apkalpošanā un mārketingā;
- Atbalstu un apmācības, darbu uzsākot;
- Drošu, sakoptu un mūsdienīgu darba vidi;
- Darbam nepieciešamo inventāru, apģērbu;
- Elastīgu darba grafiku (iespēja darbu vai kādu citu aktivitāti apvienot ar skolu);
- Konkurētspējīgu atalgojumu no 5,70€/h līdz 17,10€/h (bruto);
- Veselības apdrošināšanu, sociālās garantijas;
- Prēmijas un piemaksas par ieguldījumu uzņēmuma attīstībā;
- Godalgas īpašos dzīves notikumos un svētkos;
- Komandas saliedēšanās un citus kopīgus pasākumus;
- Atlaižu karti visās VIRŠU degvielas uzpildes stacijās, kā arī citus labumus.

Stundas likme (bruto)Bruto stundā  € 5.7 - 8.55

Papildu informācija: Jauno darbinieku apmācības, veselības apdrošināšana, bonusi par sasniegtajiem rezultātiem, darbinieku privilēģiju karte. Ērti nokļūt ar pasažieru vilcienu. Ērti nokļūt no Imantas, Zolitūdes, Iļģuciema, Babītes.

Atrašanās vieta

    Jūrmala, Latvija
    Kārļa Ulmaņa gatve 162, Rīga

Darba veids

  • Pilnas slodzes maiņu darbs
  • Pilna slodze

Prasmes

 MS Office

Valodas

  •  Latviešu
Kontaktpersona
Virši-A A/S
28630007

Uzņēmuma mājaslapahttps://www.virsi.lv/karjera