37
 Ražošanas iekārtu apkopes un remonta speciālists/-e
Edge Autonomy Riga SIA

Mēs piedāvājam

Radīt pasaules līmeņa inovatīvus risinājumus;
Interesantu un dinamisku ikdienu-zinošu un draudzīgu kolēģu vidū;
Profesionālās izaugsmes iespējas uzņēmumā;
Atbalstām iespējas mācīties un pilnveidot profesionālo pieredzi un kvalifikāciju;
Enerģijas lādiņam un veselībai darbiniekus nodrošinošām ne tikai gardu kafiju un tēju, bet arī ar svaigiem augļiem;
Bezmaksas autostāvvietu pie biroja, Mārupes nov., Jaunbrīdagi 1.

Tavi pienākumi būs

Nodrošināt ražošanas iekratu nepārtrauktu darbību;
Apkopes darbu koordinēšana;
Komunikācija ar ražotajiem par remonta darbu veikšanu, tāmēm;
Komunikācija angļu valodā ar rezerves daļu piegādātajiem/ražotajiem;
Regulāra sekošana līdzi iekārtu apkopēm saskaņā ar apkopes prasībām un ražošanas plānu;
Iekārtu tehniskā stāvokļa novērtēšana;
Atbildība par apkopes lokāciju esošo kārtību, tīrību, rezerves daļu noliktavu.

Prasības kandidātiem

Vidējā profesionālā vai speciālā izglītība;
Pieredze dažādu iekārtu remontdarbu veikšanā;
Labas datorzināšanas (MS Office);
B kategorijas autovadītāja apliecība.

Papildu informācija

CV sūtīt uz e-pastu hr.lv@edgeautonomy.io
Darba laiks no plkst., 8.00. – 17.00.
Sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks aicināti uz konkursa otro kārtu.
Atalgojums ir atkarīgs no kandidāta pieredzes un atbilstības amatam.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1700 - 1800

Papildu informācija: Nelaimes gadījumu apdrošināšanu stājoties darbā un veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika).

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Jaunbrīdagi 1, Mārupes novads, LV-2167

Darba veids

  • Pilna slodze

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
Kontaktpersona
HR HR

EDGE Autonomy ir viens no vadošajiem bezpilota lidaparātu ražotājiem pasaulē.

Mēs ražojam augstas tehnoloģijas produktus ar lielu pievienoto vērtību. Produkcija tiek piegādāta vairāk kā 70 + pasaules valstīs.

Uzņēmuma mājaslapahttps://edgeautonomy.io/

Tev varētu interesēt arī:

Kickstarter in Finance with no experience needed | SEB, Riga
SEB
Rīga

Beigu termiņš: 20.05.2024
Farmaceits/e un Farmaceita asistents/e Maltā
Sentor Farm aptiekas AS
Malta
€ 1000 – 1600
Beigu termiņš: 20.04.2024
Avionikas inženieris/-e
Pelegrin SIA
Rīga
€ 2500 – 3000