53
SoftGamings | SIA SOCRATES
HR personāla partneris

Pienākumi:

  • Pasākumu organizēšana, kas vērsti uz efektivitātes un personāla noturēšanas paaugstināšanu;
  • Darba interviju vadīšana un kandidātu vērtēšana;
  • Piedalīšanās regulārās tikšanās ar darbiniekiem un vadītājiem adaptācijas, motivācijas monitoringa nolūkā;
  • Veikt darbinieku un komandu psiholoģisko darba vides kontroli;
  • Nodrošināt darbiniekiem atbalstu, kontrolēt izdegšanas pazīmes darba procesos;
  • Palīdzība personāla nepieciešamības noteikšanā, atbalsts vadībai personāla skaita pārvaldībā;
  • Efektīvas vadības metožu un procesu izstrāde darbam ar komandām, kuras strādā attālināti;
  • Palīdzība darbinieku nemateriālās motivācijas sistēmas izstrādē;
  • Personāla adaptācijas procesa pārraudzība un atestācija pēc pārbaudes laika galarezultātiem;
  • Personāla apmācības un attīstības sistēmas izstrāde un realizēšana;
  • Sekot darba disciplīnas stāvoklim uzņēmuma struktūrvienībās un nodrošināt iekšējās darba kārtības noteikumu ievērošanu no darbinieku puses;
  • Nodrošināt personāla pēctecības un rezerves formēšanu;
  • Exit interviju vadīšana (anketēšana, apgaitas lapas aizpildīšana);
  • Uzņēmuma korporatīvās kultūras un iekšējā zīmola attīstība.

Prasības:

  • Augstākā izglītība personāla vadības vai psiholoģijas jomā;
  • Kā papildus tiek uzskatīta priekšrocība izglītība un/vai darba pieredze organizāciju psiholoģijas, menedžmenta psiholoģijas (Industrial psychology) jomā;
  • Labas prasmes MS Office (Exel, Word) lietojumprogrammatūrās;
  • Teicamas krievu valodas zināšanas (mutvārdos un rakstos), vēlamas angļu valodas zināšanas;
  • Praktiskas personāla novērtēšanas un attīstības iemaņas, prasme noteikt kompetences, spēja saskatīt spēcīgus darbiniekus;
  • Dažādu interviju noturēšanas tehniku izmantošanas iemaņas;
    Izcilas saskarsmes iemaņas un prasme veidot uzticības pilnas attiecības ar nodaļu un apakšnodaļu vadītājiem;
  • Prasme strukturēt informāciju un izcelt galveno;
  • Radoša pieeja standarta uzdevumu risināšanai.
  • Attīstītas līdera un vadības kompetences.

Mēs piedāvājam

  • Lielisku iespēju strādāt viena no tiešsaistes spēļu industrijas līderiem labā;
  • Izaicinošus un interesantus darba uzdevumus;
  • Apmācību un 360° atbalstu, sākot no pirmās dienas;
  • Konkurētspējīgu algu un reālas izaugsmes iespējas;
  • Modernu biroju, elastīgu darba dienas sākumu;
  • Draudzīgu komandu un aizraujošus komandas pasākumus;
  • Apmaksātas pusdienas katru darba dienu;
  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika.
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1800 - 2200

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Cēsu 31

Darba veids

  • Pilna slodze
  • Elastīgs darba laiks

Prasmes

 MS Office

Valodas

  •  Angļu
  •  Krievu
Kontaktpersona
Linda Gutareviča
25118299

SoftGamings ir viens no pasaules inovatīvākajiem tiešsaistes spēļu platformu izstrādātājiem un 1. līmeņa tiešsaistes gatavo spēļu sistēmu piegādātājiem. SoftGamings ir labi pazīstam zīmols ar vairāk nekā 10 gadiem sekmīgas darbības tiešsaistes spēļu nozarē. Mūsu kompānija ātri aug, un mēs aktīvi pieņemam jaunus kolēģus.

Tev varētu interesēt arī:

Personāla un kvalitātes vadītājs / -a
Hansab SIA
Rīga
€ 2200 – 2500
Beigu termiņš: 28.04.2024
Klientu atbalsta speciālists
The One
Rīga
€ 1500 – 2000
Beigu termiņš: 10.05.2024
Valdes asistents
DelfinGroup AS
Rīga
€ 2000 – 2500
Beigu termiņš: 22.04.2024