72
SoftGamings | SIA SOCRATES
JURIDISKĀS NODAĻAS LIETVEDIS

Pienākumi:

  • Darbs ar dokumentu reģistrāciju, ievadi, uzskaiti un uzglabāšanu datu bāzē;
  • Dokumentu sagatavošana saskaņā ar paraugiem un uzņēmuma veidnēm;
  • Kolēģu sagatavoto dokumentu, līgumu projektu, noteikumu izpēte;
  • Uzturēt iekšējos reģistrus un piedalīties dokumentu reģistra restrukturizācijā;
  • Informācijas apstrāde un datubāzes atjaunināšana;
  • Arhīva uzturēšana un pēc pieprasījuma informācijas sniegšana uzņēmuma darbiniekiem.

Prasības:

  • Vēlama iesākta augstākā izglītība tiesību zinātnes jomā, var pieteikties arī studenti;
  • Krievu un angļu valodas zināšanas ne zemāk par B2 līmeni (jāmāk brīvi runāt par jebkuru tēmu, uzturēt personisku un lietišķu saraksti, saprast profesionālos tekstus);
  • Izcilas iemaņas darbā ar datoru un programmām - MS Office (Word, Excel), Google Docs;
  • Pieredze lietvedībā tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • Spēja analizēt datus, paredzēt un novērst riskus;
  • Augsta atbildības sajūta un precizitāte;
  • Pozitīva attieksme, strādājot ar lielu informācijas apjomu.

Mēs piedāvājam

  • Lielisku iespēju strādāt viena no tiešsaistes spēļu industrijas līderiem labā;
  • Izaicinošus un interesantus darba uzdevumus;
  • Apmācību un 360° atbalstu, sākot no pirmās dienas;
  • Konkurētspējīgu algu un reālas izaugsmes iespējas;
  • Modernu biroju, elastīgu darba dienas sākumu;
  • Draudzīgu komandu un aizraujošus komandas pasākumus;
  • Apmaksātas pusdienas katru darba dienu;
  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika.
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1100 - 1200

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Cēsu 31

Darba veids

  • Pilna slodze
  • Elastīgs darba laiks

Prasmes

 MS Office Google Docs

Valodas

  •  Angļu
  •  Krievu
Kontaktpersona
Linda Gutareviča
25118299

SoftGamings ir viens no pasaules inovatīvākajiem tiešsaistes spēļu platformu izstrādātājiem un 1. līmeņa tiešsaistes gatavo spēļu sistēmu piegādātājiem. SoftGamings ir labi pazīstam zīmols ar vairāk nekā 10 gadiem sekmīgas darbības tiešsaistes spēļu nozarē. Mūsu kompānija ātri aug, un mēs aktīvi pieņemam jaunus kolēģus.

Tev varētu interesēt arī:

Kvalitātes kontroles speciālists/-e (uz noteiktu laiku)
Hagberg SIA
Rīga
€ 1400 – 1600
Beigu termiņš: 26.04.2024
Klientu konsultants digitālo tehnoloģiju jomā
Latvijas Digitālais akselerators
Rīga
€ 2200
Beigu termiņš: 15.05.2024
Klientu Pakalpojumu Daļas Pārstāvis/-e
Transcom WorldWide Latvia SIA
Latvija
€ 700 – 850
Beigu termiņš: 16.05.2024