21
BMGS
ELEKTRIĶIS /ЭЛЕКТРИК
BMGS
BMGS

BMGS

Prasības kandidātiem

  • Atbilstoša tehniskā izglītība;
  • Vēlama 3 gadus pieredze darbā ar elektroiekārtām;
  • Vismaz Bz elektrodrošības grupa;
  • Vēlama pieredze arī santehniķa vai atslēdznieka pienākumu veikšanā;
  • Atbildības sajūta, precizitāte un orientācija uz augustu darba kvalitāti.

Darba pienākumu apraksts

  • Veikt elektroiekārtu un elektrotīklu apkopes remontus, t.sk. nepieciešamo iekšējo elektrotīklu remontdarbus dz/b rožašanas rūpnīcā;
  • Veikt tehnikas elektroiekārtu tehniskā stāvokļa novērtēšanu, demontāžu, detaļu demontāžu/montāžu, regulēšanu;
  • Nodrošināt iekārtu elektrotehnisko sistēmu stāvokli atbilstoši ražošanas nepārtrauktības prasībām.

Mēs piedāvājam

  • Sociālās garantijas;
  • Dinamisku un interesantu darbu stabilā un atpazīstamā būvniecības uzņēmumā;
  • Profesionālās pašrealizācijas un izaugsmes iespēju;
  • Darbu draudzīgā un profesionālā kolektīvā.

Lūdzu, sūtiet CV sadaļā "Pieteikties".

Mēs augstu novērtējam katru pieteikumu, bet lūdzam ņemt vērā, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks virzīti nākamajai atlases kārtai.

ЭЛЕКТРИК на Рижскую базу по производству железобетонных изделий

Обязанности:
• выполнять текущий ремонт электрооборудования и электрических сетей, в т.ч. ремонтные работы необходимых внутренних электрических сетей;
• выполнять оценку технического состояния технического электрооборудования, демонтаж, монтаж/демонтаж деталей, регулировку;
• обеспечивать соответствие технического состояния электрических систем оборудования требованиям непрерывности производства

Требования к кандидату:

• соответствующее техническое образование;
• желателен опыт работы не менее 3-х лет с электрооборудованием;
• как минимум Bz группа электробезопасности;
• желателен опыт выполнения обязанностей сантехника или слесаря;
• чувство ответственности, аккуратность и нацеленность на высокое качество работы.

Предлагаем:
• динамичную и интересную работу в стабильной и узнаваемой строительной компании;
• профессиональную самореализацию и возможность профессионального роста;
• работу в дружественном и профессиональном коллективе;

Тарифная ставка: 9,00 EUR/час (брутто - до уплаты налогов).

Просьба присылать CV в разделе "Pieteikties".

Мы высоко ценим каждую заявку, но просим принять во внимание, что мы свяжемся с кандидатами, которые будут направлены в следующий тур отбора.

Stundas likme (bruto)Bruto stundā  € 9

Papildu informācija: Atalgojums atkarīgs no kandidāta prasmēm un pieredzes.

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Tvaika iela 27, Rīga, LV-1005, cv@bmgs.lv

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
Irina Kairova
28375830

AS "BMGS" ir viens no vadošajiem Latvijas uzņēmumiem, kas specializējas hidrotehnisko un civilo būvju celtniecībā. Uzņēmuma 65 gadu pastāvēšanas laikā esam ieguvuši īpašu kompetenci un pieredzi, kā arī izvērsuši veiksmīgu sadarbību kā ar Rietumu, tā ar Austrumu partneriem.

cv@bmgs.lv, t.28375830

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.bmgs.lv