51
SoftGamings | SIA SOCRATES
PĀRDOŠANAS MENEDŽERIS MAKSĀJUMU DEPARTAMENTĀ/SALES MANAGER IN PAYMENT DEPARTMENT

Pienākumi/Responsibilities:

• Pārdot maksājumu/banku produktus un pakalpojumus;
• Veidot un uzturēt ciešu sadarbību ar klientiem;
• Analizēt klientu prioritātes, lai noteiktu pārdošanas organizēšanas un nodrošināšanas pasākumu fokusu;
• Uzraudzīt adaptācijas un integrācijas procesus;
• Piedalīties realizācijas procesa izstrādē un pastāvīgā uzlabošanā.

• To establish and maintain strong relationship with customers;
• To sell payments/banking products and services;
• To analyse customer preferences to determine the focus of sales efforts;
• To monitor onboarding and integration processes;
• To participate in sales process development and constant improvement.

Prasības/Requirements:

• Augstākā izglītība finanšu, ekonomikas vai līdzīgā nozarē;
• Vismaz 2 gadu B2B pieredze pārdošanā;
• Izcilas angļu un krievu valodas zināšanas;
• Pieredze banku operāciju/maksājumu nozarē;
• Vēlamas ir zināšanas par maksājumiem un iGaming nozares tendencēm;
• Teicamas komunikācijas un argumentācijas prasmes;
• Uz klientiem orientēta un enerģiska personība.

• Higher education in finance, economics or a similar field;
• At least 2 years of B2B sales experience;
• Excellent command of English and Russian languages;
• Experience in banking/payments industry;
• Preferably knowledge of payments and iGaming industry trends;
• Excellent communication skills and customer oriented personality;
• Results focused and highly motivated.

Mēs piedāvājam/We offer:

• Lielisku iespēju strādāt viena no tiešsaistes spēļu industrijas līderiem labā;
• Izaicinoši un interesanti darba uzdevumi;
• Apmācība un 360° atbalsts, sākot no pirmās dienas;
• Konkurētspējīga alga un reālas izaugsmes iespējas;
• Moderns birojs, elastīgs darba dienas sākums;
• Draudzīga komanda un aizraujoši komandas pasākumi;
• Apmaksātas pusdienas katru darba dienu;
• Veselības apdrošināšana pēc pārbaudes laika.

• Great opportunity to work for one of the leaders in the online gaming industry;
• Challenging and interesting work tasks;
• Training and 360° support starting from the first day;
• Competitive pay and real growth opportunities;
• Modern office, flexible start of the working day;
• Friendly team and cool teambuilding events;
• Paid lunch every working day;
• Health insurance after the probationary period.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 2000 - 3000

Papildu informācija:  + Bonusi no veiktiem darījumiem + Bonuses from completed deals

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Cēsu 31

Darba veids

  • Pilna slodze
  • Elastīgs darba laiks

Prasmes

 MS Office Skype

Valodas

  •  Angļu
  •  Krievu
Kontaktpersona
Linda Gutareviča
25118299

SoftGamings ir viens no pasaules inovatīvākajiem tiešsaistes spēļu platformu izstrādātājiem un 1. līmeņa tiešsaistes gatavo spēļu sistēmu piegādātājiem. SoftGamings ir labi pazīstam zīmols ar vairāk nekā 10 gadiem sekmīgas darbības tiešsaistes spēļu nozarē. Mūsu kompānija ātri aug, un mēs aktīvi pieņemam jaunus kolēģus.

SoftGamings is one of the world’s most innovative developers of online gaming platforms and supplier of Tier 1 online turnkey gaming systems. SoftGamings is a well-known brand name with over 10 years of successful operations within Online Gaming Industry. Our company is rapidly growing and we are actively hiring new colleagues.

Tev varētu interesēt arī:

Export Sales Manager for Wood Wool Panels
HR Partner SIA klients
Rīga
€ 2700 – 4050
Beigu termiņš: 02.05.2024
Vendor Cooperation Manager
Citadele banka AS
Rīga
€ 2500 – 3500
Beigu termiņš: 30.04.2024
Sales Representative Air&Ocean
SCHENKER
Rīga
€ 2700
Beigu termiņš: 15.05.2024