50
Virši-A AS
PĀRDEVĒJS/-A DUS DZELMES
Virši-A AS
Virši-A AS

Virši-A AS

Prasības kandidātiem

- Latviešu valodas zināšanas (mutiski, rakstiski);
- Teicamas komunikācijas un sadarbības prasmes;
- Labas organizatoriskās prasmes.

Darba pienākumu apraksts

- Laipna klientu apkalpošana;
- Preču izvietošana, plauktu kārtošana;
- Tīrības un kārtības uzturēšana DUS teritorijā;
- Citi ar amatu saistīti pienākumi.

Mēs piedāvājam

- Pievienoties darbā pašmāju degvielas uzpildes staciju tīklā;
- Iegūt jaunas vai attīstīt jau esošās zināšanas klientu apkalpošanā un mārketingā;
- Atbalstu un apmācības, darbu uzsākot;
- Drošu, sakoptu un mūsdienīgu darba vidi;
- Darbam nepieciešamo inventāru, apģērbu;
- Elastīgu darba grafiku (iespēja darbu vai kādu citu aktivitāti apvienot ar skolu);
- Konkurētspējīgu atalgojumu no 5,70€/h līdz 17,10€/h (bruto);
- Veselības apdrošināšanu, sociālās garantijas;
- Prēmijas un piemaksas par ieguldījumu uzņēmuma attīstībā;
- Godalgas īpašos dzīves notikumos un svētkos;
- Komandas saliedēšanās un citus kopīgus pasākumus;
- Atlaižu karti visās VIRŠU degvielas uzpildes stacijās, kā arī citus labumus.

Stundas likme (bruto)Bruto stundā  € 5.7 - 8.55

Papildu informācija: Jauno darbinieku apmācības, bonusi par sasniegtajiem rezultātiem, veselības apdrošināšana.

Atrašanās vieta

    Ogres novads, Latvija
    “Dzelmeskrasti”, Dzelmes, Jumpravas pagasts, Ogres novads

Darba veids

  • Pilna slodze
  • Pilnas slodzes maiņu darbs
  • Elastīgs darba laiks

Prasmes

 MS Office

Valodas

  •  Latviešu
Kontaktpersona
Virši-A A/S
28630007

​Iespējams draudzīgākais Latvijas uzņēmums VIRŠI-A, kurš Latvijā darbojas jau kopš 1995. gada un ir viens no lielākajiem degvielas mazumtirgotājiem Latvijā.

Uzņēmuma mājaslapahttps://www.virsi.lv/karjera/