72
SoftGamings | SIA SOCRATES
JUNIOR IT PROJECT MANAGER/JAUNĀKAIS IT PROJEKTU VADĪTĀJS

Responsibilities/Pienākumi:

  • Assistance to Project manager in IT projects and development of i-Gaming projects;
  • Administrative guidance on project execution;
  • Supervision on project stages and coordination activities of the team;
  • Development of project scopes and objectives;
  • Assistance in management of the project team, consisting of programmers, HTML layout designers, designers and testers;
  • Communication with customers and the project team;
  • Estimation of man-hours required for a project (with a help of the project team members);
  • Quality management of the final product (work with testers);
  • Palīdzība Projektu vadītājam IT projektos un i-gaming projektu izstrādē;
  • Projektu izpildes administratīvā vešana;
  • Projekta stadiju pārraudzība un komanda darbību koordinēšana;
  • Projekta vispārējo uzdevumu un mērķu izstrāde;
  • Palīdzība komandas vadībā, kas ietver programmētājus, HTML izvietojuma dizainerus, dizainerus un testētājus;
  • Komunikācija ar klientiem un projekta komandu;
  • Projektam nepieciešamo cilvēkstundu aprēķins (ar projekta komandas locekļu palīdzību);
  • Galaprodukta kvalitātes nodrošināšana (darbs ar testētājiem).

Requirements/Prasības:

  • Knowledge of technologies behind web projects;
  • Knowledge of contemporary methodologies for managing development (SCRUM, KANBAN etc.) and actual experience in applying said methodologies will be an advantage;
  • Understanding of principles of the work with web apps and fundamental web technologies;
  • Command of programming languages, LAMP, HTML/CSS, MySQL etc. is considered an advantage;
  • Analytic mind-set and preciseness in work;
  • Free command of English and Russian languages both written and oral.

  • Interneta lietotņu projektu izstrādes tehnoloģiju zināšana;
  • Izstrādes vadības mūsdienu tehnoloģiju zināšana (SCRUM, KANBAN u.tml.) un faktiska pieredze minēto tehnoloģiju pielietošanā tiks uzskatīta kā priekšrocība;
  • Izpratne par darba principiem ar tīmekļa lietotnēm un fundamentālajām tīmekļa tehnoloģijām;
  • Programmēšanas valodu zināšana, LAMP, HTML/CSS, MySQL u.tml. tiks uzskatīta kā priekšrocība;
  • Analītisks domāšanas veids un precizitāte darbā;
  • Brīva angļu un krievu valodas pārvaldīšana rakstiski un mutiski.

We offer/Mēs piedāvājam

  • Great opportunity to work for one of the leaders in the online gaming industry;
  • Challenging and interesting work tasks;
  • Training and 360° support starting from the first day;
  • Competitive pay and real growth opportunities;
  • Modern office, flexible start of the working day;
  • Friendly team and cool teambuilding events;
  • Paid lunch every working day;
  • Health insurance after the probationary period.
  • Lielisku iespēju strādāt viena no tiešsaistes spēļu industrijas līderiem labā;
  • Izaicinoši un interesanti darba uzdevumi;
  • Apmācība un 360° atbalsts, sākot no pirmās dienas;
  • Konkurētspējīga alga un reālas izaugsmes iespējas;
  • Moderns birojs, elastīgs darba dienas sākums;
  • Draudzīga komanda un aizraujoši komandas pasākumi;
  • Apmaksātas pusdienas katru darba dienu;
  • Veselības apdrošināšana pēc pārbaudes laika.
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1600 - 2000

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Cēsu 31

Darba veids

  • Pilna slodze
  • Elastīgs darba laiks

Prasmes

 MS Office Scrum Kanban

Valodas

  •  Angļu
  •  Krievu
Kontaktpersona
Darina Siurmakova
28833083

SoftGamings ir viens no pasaules inovatīvākajiem tiešsaistes spēļu platformu izstrādātājiem un 1. līmeņa tiešsaistes gatavo spēļu sistēmu piegādātājiem. SoftGamings ir labi pazīstam zīmols ar vairāk nekā 10 gadiem sekmīgas darbības tiešsaistes spēļu nozarē. Mūsu kompānija ātri aug, un mēs aktīvi pieņemam jaunus kolēģus.

SoftGamings is one of the world’s most innovative developers of online gaming platforms and supplier of Tier 1 online turnkey gaming systems. SoftGamings is a well-known brand name with over 10 years of successful operations within Online Gaming Industry. Our company is rapidly growing and we are actively hiring new colleagues.

Tev varētu interesēt arī:

IT Support Specialist
CV-Online Recruitment
Ventspils
€ 3000 – 3500
Beigu termiņš: 22.04.2024
Kickstarter in Finance with no experience needed | SEB, Riga
SEB
Rīga

Beigu termiņš: 18.05.2024
Mehānikas Inženieris - Konstruktors
SAF TEHNIKA AS
Rīga
€ 1800
Beigu termiņš: 18.04.2024