28
Baltic Beach Hotel & SPA
VIESNĪCAS NAKTS ADMINISTRATORS

Prasības kandidātiem:

- Izglītība ne zemāka par vispārējo vidējo vai profesionālo vidējo
- Latviešu, angļu un krievu valodā Tu brīvi sazinies gan mutiski, gan rakstiski
- Tu esi pozitīva, atsaucīga un ar labam manierēm apveltīta personība un Tavs aicinājums ir darbs ar cilvēkiem
- Tev piemīt teicamas komunikācijas prasmes un stresa situācijas Tu uztver kā rakstura norūdošas
- Tev piemīt atbildība un precizitāte pret uzdoto uzdevumu
- Piemīt spēja strādāt komandā un patstāvīgi
- Izpratne par klientu apkalpošanu augstā līmenī

Darba pienākumi:

- Viesmīlīgi uzņemt viesus, veikt viesu reģistrēšanu un izrakstīšanos
- Pārzināt viesnīcas SPA produktus, viesnīcas pakalpojumus un viesnīcas apkārtnes iespējas
- Veikt darbu izmantojot viesnīcas programmatūru
- Organizēt dokumentu plūsmu un sagatavot rēķinus par istabām un restorāniem
- Ātri, efektīvi un pieklājīgi atrisināt viesu problēmas
- Pārliecināties, ka vienmēr tiek sniegti visaugstākie viesmīlības un profesionalitātes standarti

Mēs piedāvājam

- Iespēju stradāt apvienojot ar studijām
- Pozitīvu, atsaucīgu un mērķtiecīgu kolektīvu
- Personālās un profesionālās izaugsmes iespējas
- Uzņēmuma darbinieku atlaides Baltic Beach Hotel & Spa pakalpojumiem
- Strādāt saskaņā ar maiņu grafiku - nakts maiņas no 20.00-8.00
- Darba algu no 1000Eur līdz 1100Eur bruto

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1000 - 1100

Atrašanās vieta

    Jūrmala, Latvija
    Jūras iela 23/25

Darba veids

  • Pilna slodze

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
HR .
29120117

Baltic Beach Hotel & SPA meklē proaktīvus profesionāļus, kuri var uzņemties atbildību par padarīto darbu un nemitīgi meklē sevis un sava darba kvalitātes pilnveidošanas iespējas.
Ja jūs esat uz klientu un rezultātu orientēts un vēlaties strādāt lielā kolektīvā – esiet aicināti darbā Baltic Beach Hotel & SPA

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.balticbeach.lv