24
HORTIMED SIA
RAŽOŠANAS IEKĀRTU OPERATORS

SIA Hortimed ir šķidrā augu augšanas veicinātāja no kūdras un ezera dūņām ražotāji. Uz doto brīdi meklējam ražošanas iekārtu operatoru. Ražotne atrodas Ogrē, Akmeņu ielā 45.

Pienākumi:

  • Nodrošināt ražošanas iekārtu nepārtrauktu darbību (ražošanas iekārtu uzturēšana, apkalpošana, ražošanas procesa uzraudzība.
  • Sagatavot iekārtu darbam (tehniska regulēšana un pierīkošana, apkope u.c.).
  • Darba procesam nepieciešamo materiālu sagatavošana.
  • Strādāt ar nepieciešamo tehnisko dokumentāciju (instrukcijas, protokoli).
  • Saražotās produkcijas kvalitātes pārbaude.
  • Pienākumos ietilpst regulāra smagumu celšana un pārvietošana.

Prasības:

  • Obligāta pieredze ražošanā vismaz 3 gadi.
  • Augstākā vai vidējā tehniskā izglītība.
  • Vēlams elektriķis, mehāniķis.
  • Elektroiekrāvēja tiesības.

Mēs piedāvājam:

  • Atalgojumu pēc apmācībām vidēji 1200-1400 EUR pirms nodokļu nomaksas.
  • Stabilu darbu, sociālās garantijas un izaugsmes iespējas.
  • Apmācības par veicamo darbu un nepieciešamo darba apģērbu.
  • Veselības apdrošināšanu pēc trim nostrādātiem mēnešiem.
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1200 - 1400

Atrašanās vieta

    Ogre, Ogres novads, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Uzņēmuma mājaslapahttps://hortimedpeat.com/