52
PĒTERSONA PATENTS - AAA LAW
BIROJA ADMINISTRATORU (-I) / LIETVEDI

Prasības kandidātiem

Prasības kandidātiem:
• Augstākā izglītība;
• Uzticamība un lojalitāte pret biroju;
• Ļoti labas angļu un latviešu valodas zināšanas;
• Vēlama iepriekšēja pieredze sekretāra/biroja vadītāja vai lietveža lomā;
• Izpratne par finanšu grāmatvedību, finansēm un administratīvo darbu pildīšanu;
• Labas iemaņas darbā ar Microsoft Word, Excel, PowerPoint un prasmes rīkoties ar biroja tehniku;
• Analītiska un ātra domāšana, precizitāte, augsta atbildības sajūta;
• Lieliskas komunikācijas prasmes, nopietna attieksme pret darbu;
• Iespēja uzsākt darbu tuvākajā laikā.

Darba pienākumu apraksts

Galvenie pienākumi:
• Sekmīga biroja ikdienas darbu nodrošināšana;
• Ienākošās korespondences, e-pastu un zvanu ar klientiem un sadarbības partneriem koordinēšana;
• Rēķinu, iekšējo atskaišu un dokumentu sagatavošana, informācijas meklēšana;
• Klientu sagaidīšana un sapulču organizēšana;
• Iekšējo dokumentu sagatavošana un sistematizēšana;
• Saimniecības un kancelejas preču pasūtījumu veikšana;
• Valsts iestāžu un citu institūciju apmeklēšana, lai iesniegtu un saņemtu dokumentus vai pieprasītu informāciju;
• Informācijas apstrāde datu bāzēs;
• Mārketinga aktivitāšu, komandējumu organizēšana un koordinēšana;
• Biroja pasākumu un semināru organizēšana un koordinēšana;
• Tulkošanas darbi;
• Informācijas konfidencialitātes un drošuma nodrošināšana;
• Sniegt atbalstu kolēģiem ikdienas darba jautājumos, informācijas aprites nodrošināšana.
• Un citi.

Mēs piedāvājam

• Profesionālu un sakārtotu darba vidi;
• Stabilu atalgojumu no 1100 - 1300 EUR bruto;
• Pilnveidot profesionālās zināšanas grāmatvedības un mārketinga jomā starptautiskā uzņēmumā;
• Darba vietu Rīgas klusajā centrā stabilā un profesionālā uzņēmumā;
• Konkurētspējīgu atlīdzību par ieguldīto darbu un sociālās garantijas, veselības apdrošināšana (pēc pārbaudes laika);
• Draudzīgu kolektīvu.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1100 - 1300

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Citadeles iela 12

Darba veids

  • Pilna slodze

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
Kontaktpersona
Gatis Meržvinskis
67324695

Mūsu uzņēmums SIA "PĒTERSONA PATENTS– AAA LAW" ir juridiskais birojs, kas sniedz pakalpojumus intelektuālā īpašuma tiesību aizsardzības nozarē. Mēs pārstāvam un konsultējam gan vietējos, gan ārzemju uzņēmumus preču zīmju, dizainparaugu, izgudrojumu un autortiesību jautājumos. Kopš 1992. gada SIA "PĒTERSONA PATENTS – AAA LAW" ir viens no vadošajiem juridiskajiem birojiem intelektuālā īpašuma jomā Latvijā.

Uzņēmuma mājaslapahttp://petpat.lv

Tev varētu interesēt arī:

Office administrator
Manpower
Rīga
€ 1300 – 1500
Beigu termiņš: 05.05.2024
Valdes locekles asistents/-e
Vestabalt SIA
Rīga
€ 1670
Beigu termiņš: 08.05.2024
Jurists
LPP Latvia ltd
Rīga
€ 50
Beigu termiņš: 02.05.2024