35
Livonia Print SIA
ražošanas IEKĀRTU/LĪNIJU OPERATORI/ES ar pieredzi

SIA “Livonia Print” ir Ziemeļeiropā viens no lielākajiem grāmatu ražošanas uzņēmumiem (tipogrāfija), kas izmanto nozarē modernākās tehnoloģijas un nodrošina atbilstošus risinājumus savu klientu biznesa vajadzībām. Šobrīd uzņēmumā strādā vairāk kā 700 darbinieki.

Ja Tev ir praktiska pieredze operatora darbā pie automatizētām un tehniski sarežģītām iekārtām, ražošanas uzņēmumā- piesakies!

Paplašinoties aicinām darbā-poligrāfijas ražošanas
IEKĀRTU UN LĪNIJU OPERATORUS/ES darbam maiņās (ar pieredzi)

Galvenie darba pienākumi:

• Sagatavot iekārtu darbam (regulēšana, apkope, formāta maiņa u. c. ).
• Darba procesam nepieciešamos materiālu sagatavošana.
• Strādāt ar nepieciešamo tehnisko dokumentāciju- izklājumi, instrukcijas.
• Kvalitātes pārbaude.

Prasības kandidātiem:

  • Praktiska darba pieredze operatora darbā pie automatizētām un tehniski sarežģītām iekārtām (piem. CNC), ražošanas uzņēmumā.
  • Tehniskā domāšana, vēlēšanās mācīties.
  • Precizitāte, atbildība, fiziskā izturība un vēlēšanās strādāt.
  • Valsts valodas zināšanas vismaz sarunvalodas līmenī.
  • Spējas strādāt dienas un nakts maiņās pa 12h, saskaņā ar slīdošo maiņu grafiku.

Piedāvājam:

  • Apmācību un izaugsmes iespējas.
  • Darba laiku saskaņā ar slīdošo maiņu grafiku (dienas un nakts maiņās, pa 12h).
  • Pamatalga atbilstoši pieredzei un prasmēm sākot no 1100,- līdz 1300,- EUR (bruto)/mēnesī.
  • Papildus ikmēneša kvantitātes piemaksu par paveiktā darba apjomu un kvalitāti.
  • Ceturkšņa darbinieka novērtējuma piemaksu.
  • Piemaksas par nakts darbu un virsstundām tiek aprēķinātas Darba likumā noteiktajā kārtībā.
  • Dinamisku darbu modernākajā poligrāfijas uzņēmumā Eiropā.
  • Stabilu atalgojumu, sociālās garantijas un veselības apdrošināšanas polisi.
  • Darbam nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu, darba apģērbu un apavus.
  • Iespēju strādāt un apgūt nozarē jaunākās tehnoloģijas.
  • Zinošus un atsaucīgus kolēģus.

Papildus informācija:

Ja Jums ir radusies interese par šo vakanci- gaidīsim Jūsu CV sadaļā “Pieteikties”.
Plašāka informācija par uzņēmumu skatāma www.nacstradat.lv

Jūsu CV un pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa ietvaros. Personas datu apstrādes pārzinis SIA „Livonia Print” (Jūrkalnes iela 15/25, Rīga). Jums ir tiesības jebkurā brīdī atsaukt savu pieteikumu, sūtot e-pastu.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1100 - 1300

Papildu informācija: Ja Tev ir praktiska pieredze operatora darbā pie automatizētām un tehniski sarežģītām iekārtām, ražošanas uzņēmumā- piesakies!

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Jūrkalnes iela 15/25

Darba veids

  • Pilnas slodzes maiņu darbs

Valodas

  •  Latviešu
67442843

Uzņēmuma mājaslapahttps://darbs.livoniaprint.lv

Tev varētu interesēt arī:

Rezerves daļu noliktavas pārzinis/-e servisa noliktavā
Skandi Motors SIA
Rīga
€ 1677
Beigu termiņš: 24.04.2024
Metālapstrādes ceha darbinieks/-ce
SIA Aerones Engineering
Rīga
€ 1500 – 1600
Beigu termiņš: 04.05.2024
GZF kvalitātes nodrošināšanas speciālists LRP nodrošināšanas grupā
Grindeks AS
Rīga
€ 2000 – 2300
Beigu termiņš: 05.05.2024