44
Datu analītiķis/-e (forecasting and modelling)
Printful Latvia AS

Printful piedāvā apdrukas, uzglabāšanas, grafiskā dizaina, foto un video pakalpojumus dizaineriem un uzņēmējiem, kuri vēlas izveidot veiksmīgu e-komercijas biznesu. Šobrīd mūsu pakalpojumus izmanto vairāk nekā 300 tūkstoši klientu visā pasaulē.
Kopš Printful dibināšanas 2013. gadā esam izauguši par starptautisku 1600 cilvēku komandu un izpildījuši 50 miljonus pasūtījumu. Piedzīvojot strauju izaugsmi 2020. gadā, Printful kļuvis par Latvijā pirmo “vienradzi” jeb privāto jaunuzņēmumu, kura vērtība pārsniegusi vienu miljardu ASV dolāru.
Mūsu uzņēmums turpina strauji augt, tāpēc aicinām datu analītiķi pievienoties mūsu Finanšu komandai.
Darbs Printful ir dinamisks un aizraujošs. Mūsu komanda vienmēr ir gatava mācīties un pieņemt jaunus izaicinājumus. Arī tev būs iespēja strādāt motivējošā, mūsdienīgā vidē, kurā pieejami dažādi resursi profesionālās un personīgās izaugsmes veicināšanai.

Tavi pienākumi

  • apkopot, pārskatīt, analizēt rezultātus (datu modeļu iznākumus), salīdzināt tos ar faktiskajiem datiem, lai noteiktu iespējamos modeļa uzlabojumus
  • komunicēt ar ieinteresētajām pusēm – prezentēt rezultātus, noteikt un dokumentēt prasības un biznesa vajadzības
  • koordinēt un pārraudzīt kopīgo produktu prognožu izstrādi
  • piedalīties apmācībās, lai aizvietotu datu zinātnieku prombūtnes laikā, nodrošinot nepārtrauktu modeļa izmantošanu un uzturēšanu
  • ievākt datus no dažādiem avotiem

Zemāk ir saraksts ar formālajām prasībām, tomēr tu esi īstajā vietā, ja tev piemīt analītiska domāšana, interese par datu analīzi un radoša pieeja problēmu risināšanā. Mēs esam starptautiska komanda, tāpēc mūsu datu analītiķiem ir jābūt labām angļu valodas zināšanām

No tevis sagaidām

  • augstāko vai nepabeigtu augstāko izglītību finanšu, uzņēmējdarbības, matemātikas vai saistītā jomā
  • vismaz 2 gadu pieredzi datu analīzē
  • iemaņas darbā ar apjomīgiem datiem
  • spēju veidot jēgpilnus ieskatus datos un datu vizualizācijas
  • labas zināšanas par Power BI un MS Excel (Vlookup, Pivot table)
  • zināšanas/pieredzi, izmantojot programmēšanas valodas (R/Python)
  • izcilas MySQL prasmes
  • labas angļu valodas zināšanas

Programminženierijas zināšanas, piemēram, versiju kontrole (GIT), tiks uzskatītas par priekšrocību.

Mēs piedāvājam

  • mēnešalgu no 1500 līdz 2300 eiro bruto atkarībā no darba pieredzes, prasmēm un izglītības
    darbam nepieciešamo aprīkojumu
  • elastīgu darba dienas sākumu (darbā varēsi ierasties līdz plkst. 11.00)
  • iespēju strādāt attālināti vai mūsdienīgā un labiekārtotā birojā Rīgas centrā
  • siltas, veselīgas bezmaksas pusdienas birojā
  • veselības apdrošināšanu, kurā iekļauta garīgās veselības veicināšanas programma
  • dzimšanas dienas brīvdienu
  • sporta kluba abonementu
  • darbinieku atlaides vairāk nekā 400 produktiem
  • profesionālo izaugsmi (konferences, grāmatas, kursi, mentorings)
  • interesantus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas un neaizmirstamas ballītes!

Printful nodrošina vienlīdzīgas iespējas ikvienam. Mēs atbalstām dažādību un iekļaujošu darba vidi, un kandidātus(-es) izvērtējam, balstoties vienīgi uz sasniegumiem, kvalifikācijām un darba pieredzi.
Ja esi gatavs(-a) pieņemt šo izaicinājumu, sūti mums savu CV angļu valodā!

Esi ieinteresēts(-a), bet šķiet, ka šis nav tavs lauciņš? Iesaki vakanci draugiem un ieskaties citos Printful darba piedāvājumos. Mēs vienmēr meklējam radošus un mērķtiecīgus cilvēkus, kuri papildinātu mūsu strauji augošo komandu!

AS Printful Latvia (Reģ. Nr. 40203050078)

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1500 - 2300

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
  • Attālināta darba iespējas

Darba veids

  • Pilna slodze
  • Elastīgs darba laiks

Prasmes

 Excel PowerBI Python MySQL R (programming language)

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
Kontaktpersona
Ilze Vasiļjeva

Printful piedāvā apdrukas, dizaina, foto un video pakalpojumus visiem, kuri vēlas izveidot veiksmīgu e-komercijas biznesu. Kopš dibināšanas 2013. gadā esam izauguši par starptautisku 1700 cilvēku komandu un izpildījuši 50 miljonus pasūtījumu. Piedzīvojot strauju izaugsmi 2020. gadā, Printful kļuvis par Latvijā pirmo “vienradzi” jeb privāto jaunuzņēmumu, kura vērtība pārsniegusi vienu miljardu ASV dolāru.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.printful.com

Tev varētu interesēt arī:

Darba satura analītiķis (Content Specialist)
FactSet Latvia SIA
Rīga
€ 1900 – 2080
Beigu termiņš: 08.05.2024
Vecākais testētājs/-a
CV-Online Recruitment
Rīga
€ 1800 – 2300
Beigu termiņš: 13.05.2024
SAP ABAP Developer
Rīga
€ 2000 – 3500
Beigu termiņš: 24.04.2024