31
HansaMatrix Ventspils SIA
Elektronisko komponentu inženieris/-e

Prasības kandidātiem:

  • Augstākā izglītība kādā no elektrotehnikas vai elektronikas nozarēm (vari būt pēdējā kursa students/-e);
  • Pamatzināšanas par elektroniskajiem komponentiem;
  • Gatavība mācīties, vēlme sevi pilnveidot un neapstāties pie apgūtā;
  • Augsta atbildības sajūta un precizitāte;
  • Labas latviešu un angļu valodas zināšanas.

Galvenie pienākumi:

  • Klienta dokumentācijas pārbaude un analīze;
  • Materiālu saraksta (BOM) analīze un ievade sistēmā;
  • Tehniskais atbalsts ražošanas un iepirkumu vajadzībām;
  • Materiālu datu lapu un rasējumu analīze, alternatīvu piemeklēšana.

Mēs piedāvājam:

  • Atalgojumu no 1200 - 1350 EUR bruto mēnesī;
  • Darba laiku darba dienās no plkst. 8.30 – 17.00 ;
  • Bezmaksas sporta iespējas – komandu sporta veidi, peldbaseina, atlētikas zāles apmeklējumi;
  • Brīvpusdienas un bezmaksas dzērienus
  • Papildus atvaļinājuma dienas vecākiem, pabalstus īpašos dzīves gadījumos;
  • Veselības, dzīvības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu;
  • Uzņēmuma pasākumus;
  • Izaugsmes iespējas un profesionālus un atsaucīgus kolēģus, kas palīdzēs apgūt darba pienākumus modernā un drošā darba vidē!
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1200 - 1350

Atrašanās vieta

    Ventspils, Ventspils novads, Latvija
    Ventspils Augsto tehnoloģiju parks 1

Darba veids

  • Pilna slodze

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
Kontaktpersona
SIA HansaMatrix Ventspils
63620911

Mēs, SIA “HansaMatrix Ventspils”, esam moderns augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas turpina nepārtraukti augt un attīstīties, tāpēc aicinām pievienoties aktīvus komandas spēlētājus!

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.hansamatrix.com/