36
ABAVA SIA
ELEKTRIĶIS
ABAVA SIA
ABAVA SIA

ELEKTRIĶIS

ABAVA SIA

Industriālais biznesa parks “ABAVA” ir viens no vadošajiem biroju un noliktavu kompleksu apsaimniekotājiem un attīstītājiem savā nozarē.

SIA “ABAVA”, reģ. Nr.40003135594, aicina pievienoties mūsu komandai:

ELEKTRIĶI

Galvenie darba pienākumi:

  • nodrošināt ēku sistēmu tehniskā stāvokļa apskati, ikdienas ekspluatācijas jautājumu risināšanu, profilaktiskās pārbaudes un reglamentēto apkopju veikšanu objektā;
  • kontrolēt un uzraudzīt elektroiekārtu tehnisko stāvokli;
  • nodrošināt iekšējo elektrisko tīklu ekonomisku un drošu darba režīmu;
  • nodrošināt iekšējo tīklu izbūvi un elektroietaišu ierīkošanas, ekspluatācijas un remonta darbus;
  • veikt esošās elektrosistēmas apkalpošanu un tās uzturēšanu darba kārtībā;
  • savlaicīgi plānot materiālu, rezerves daļu un darba aprīkojuma nepieciešamību;
  • veikt elektrotehniskos mērījumus;
  • veikt izpildīto darbu dokumentēšanu (t.sk. atskaišu sagatavošana par paveikto darba apjomu un izlietotajiem materiāliem);
  • pildīt tiešā vadītāja norādījumus, sniegt tiešajam vadītājam informāciju par savu darba uzdevumu izpildi un darbības rezultātiem.

Prasības kandidātiem:

  • vidējā speciālā vai augstākā izglītība;
  • C grupas apliecība elektrodrošībā;
  • spēja laikā un pēc norādījumiem precīzi veikt uzdotos darba uzdevumus;
  • valsts valodas prasme: pamata līmeņa 2.pakāpe (A2);
  • krievu valodas zināšanas labā sarunvalodas līmenī;
  • iespēja iespējami drīzākā laikā uzsākt darbu.

Piedāvājam:

  • darba vieta: darbs industriālā biznesa parkā ”ABAVA” Mellužu ielā 17-7, Rīgā (Imanta);
  • darba līgums uz nenoteiktu laiku;
  • normāls darba laiks 40 stundas nedēļā;
  • darba alga sākot no 1250 līdz 1500 EUR mēnesī (Bruto);
  • darba dienas darba laiks: no plkst. 08:30 – 12:30 un no plkst.13:00 – 17:00, pārtraukums darbā no plkst.12:30 – 13:00;
  • darba dienas: I-V;
  • darbu dinamiskā, stabilā un mūsdienīgā uzņēmumā;
  • draudzīgus un atsaucīgus kolēģus;
  • darba apģerbu;
  • veselības apdrošināšana pēc 3 nostrādātiem mēnešiem;
  • sociālās garantijas.

Pieteikšanās:
CV un motivētu pieteikuma vēstuli ar norādi “Elektriķis” lūdzam pieteikt līdz 2022.gada 2. decembrim.
Adrese: SIA “ABAVA”, Mellužu iela 17-7, Rīga, tālr.: 67403950

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks izvirzīti otrajai atlases kārtai.

SIA „ABAVA”, adrese Mellužu iela 17-7, Rīga, LV-1067, kā personas datu apstrādātājs saskaņā ar Fizisko personu datu apstrādes likumu un citiem normatīvajiem dokumentiem veic personas datu apstrādi iekšējiem personāla atlases mērķim.

SIA “ABAVA” Jūsu fizisko personu datus apstrādās saskaņā ar Privātuma politiku, ar kuru varat iepazīties www.abava.lv/gdpr/Privatuma.politika.www.abava.lv.pdf

Ja vēlaties, lai Jūsu iesniegtais pieteikums ar CV tiktu saglabāts izmantošanai turpmākajā atlasē SIA “ABAVA”, lūdzu pieteikumā norādiet: Piekrītu, ka mans pieteikums un Curriculum Vitae (CV) tiek saglabāts SIA “ABAVA” un var tikt izmantots turpmākā atlasē uz citām atbilstošām vakancēm SIA “ABAVA” .

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1250 - 1500

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Mellužu iela 17-7

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
ABAVA SIA
67403950

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.abava.lv