34
MGM TRANSPORT SIA
LOĢISTIKAS SPECIĀLISTS/-E (EIROPAS PĀRVADĀJUMOS)

SIA “MGM Transport” starptautisko kravu pārvadājuma uzņēmums ar savu autoparku un vairāk kā 20 gadu darba pieredzi salikto, bīstamo (ADR) un ekspress kravu piegadājumu jomā paplašinot kravu pakalpojumu nodaļu aicina darbā:

LOĢISTIKAS SPECIĀLISTS (EIROPAS PĀRVADĀJUMOS)

Galvenie pienākumi:

• Eiropas pārvadājumu organizēšana, kontrolēšana;
• ikdienas darbs ar klientiem Eiropā;
• pilna cikla kontrole no pasūtījuma līdz kravas piegādei (līguma izpildes kontrole);
• saziņa ar šoferiem;
• aktīva jaunu klientu piesaiste, attiecību uzturēšana ar esošajiem klientiem.

Prasības kandidātiem:

• Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība, vēlams ar loģistiku saistītā specialitātē
• valodu prasmes: angļu (obligāta), vācu (vēlama), krievu (sarunvalodas līmenī), latviešu (obligāta);
• veiksmīga pieredze kravu pārvadājumu plānošanā un koordinēšanā (tiks uzskatīta par priekšrocību);
• augsta atbildības sajūta, precizitāte un noturība pret stresu;
• lieliskas komunikācijas prasmes, pozitīva domāšana un spēja patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu;
• vēlme mācīties un pilnveidoties;
• spēja strādāt komandā.

Mēs piedāvājam:

• dinamisku darbu mūsdienīgā uzņēmumā;
• dzīvespriecīgu un draudzīgu kolektīvu;
• stabilu un konkurētspējīgu atalgojumu;
• profesionālas izaugsmes iespējas.

Darba vieta: Getliņu iela 7A, Rumbula, Stopiņu nov.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1700 - 2000

Papildu informācija: Atalgojums 1700 EUR - 2000 EUR bruto mēnesī

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Getliņu iela 7A, Rumbula, Stopiņu nov.

Darba veids

  • Pilna slodze

Valodas

  •  Vācu
  •  Angļu
  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
MGM Transport SIA
29473467

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.mgm.lv

Tev varētu interesēt arī:

Bank Specialist with a focus on Accounts & Settlements | SEB, Riga
SEB
Rīga

Beigu termiņš: 26.05.2024
Loģistikas speciālists
Alliance for Recruitment
Latvija
€ 1200 – 1400
Beigu termiņš: 30.04.2024
Tirdzniecības datu analītiķis
Iepirkumu grupa SIA
Liepāja
€ 950