111
Belam - Riga SIA
PROJEKTU VADĪTĀJS/-A

SIA “Belam-Rīga” aicina pievienoties savam kolektīvam atbildīgu un komunikablu

Projektu vadītāju dzelzceļu projektos (telekomunikācijas, signalizācija, enerģētika)
ar zemāk uzskaitītām prasībām:

1. Pienākumi:

1.1. Vadīt un koordinēt dzelzceļa būvniecības (telekomunikācijas, signalizācija, enerģētika) darbus projekta realizācijas posmā, t.sk. starptautiskos projektos;
1.2. Sadarboties ar apakšuzņēmējiem, slēgt ar tiem līgumus un kontrolēt darbu izpildes kvalitāti un termiņus, atbilstoši tehniskiem noteikumiem un Līgumu;
1.3. Sadarboties ar attiecīgam kompānijas nodaļām un kontrolēt to darbu, veiksmīgākai projekta realizācijai;
1.4. Kontrolēt projekta realizācijas izmaksas, atbilstoši norādītājam Līgumā;
1.5. Organizēt un vadīt regulāras tikšanas ar apakšuzņēmējiem, Pasūtītāju/Inženieri/būvuzraugu un citam kompetentam organizācijām;
1.6. Komunikācija ar pasūtītāju.

2. Prasības:

2.1. Augstākā izglītība (tiek uzskatītas kā priekšrocība izglītība dzelzceļa, telekomunikāciju vai enerģētikas jomā);
2.2. Pieredze vadīt un koordinēt dzelzceļa, telekomunikāciju un enerģētikas tīklu būvniecības darbus projekta realizācijas posmā
2.3. Datorzināšanas labā lietotāja līmenī (MS Office, iesk. MS Project);
2.4. Spēja plānot darbu un noteikt prioritātes;
2.5. Labas latviešu un angļu valodas zināšanas;
2.6. Optional: Pieredze FIDIC projektos tiks uzskatītas kā priekšrocība;
2.7. Optional: Pieredze projektu vadīšanā, kas būvēti pēc principa "projektē un būvē";
2.8. Optional: BIM procedūras izpratne tiks uzskatītas kā priekšrocība.

3. Piedāvājam:

3.1. Draudzīgu, radošu un profesionālu kolektīvu;
3.2. Labus darba apstākļus;
3.3. Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas.

CV un pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt SIA „Belam-Rīga” sadaļā "pieteikties" ar piezīmi „Projektu vadības daļa”.

NB! Sazināsimies ar otrās atlases kārtas kandidātiem.

Darba laiks: Pilna slodze.
Par kompāniju: www.belam.lv

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 3000

Papildu informācija: līdz 3000 EUR

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.belam.lv

Tev varētu interesēt arī:

Elektroinženieris/-e
Augstsprieguma tīkls A/S
Rīga
€ 1900 – 2100
Beigu termiņš: 02.05.2024
Nekustamo īpašumu aģentūras vadītājs
Bermea SIA
Rīga
€ 1400 – 8000
Beigu termiņš: 25.04.2024
Transporta loģistikas vadītājs/-a
Rīgas piena kombināts A/S
Rīga
€ 2500 – 3000
Beigu termiņš: 19.05.2024