78
Nordic Homes SIA
RAŽOŠANAS TEHNOLOGS

Uzņēmums aicina pievienoties savai komandai

DARBA PIENĀKUMI

  • Plānot un vadīt ražošanas darbinieku apmācības dažādu tehnoloģisko risinājumu, paņēmienu un metožu ietvaros
  • Pilnveidot ražošanas tehnoloģiskos procesus, papildināt dažādu tehnoloģisko risinājumu instrukcijas
  • Strādāt ciešā sadarbībā ar inženieru departamentu, nodrošinot tehnoloģisko procesu integrāciju ražošanas dokumentācijā
  • Pārraudzīt projekta līdzi komplektējošo materiālu nomenklatūras
  • Uzraudzīt, izstrādāt un kontrolēt dažādu darbietilpību rādītājus, dot priekšlikumus un uzlabojumus to efektivitātes paaugstināšanā
  • Sekot līdzi industrijas jaunākajām tehnoloģisko risinājumu un dažādu inovatīvu būvizstrādājumu tendencēm, ieviest tās ražošanas tehnoloģiskajā ķēdē
  • Apkopot un sekot līdzi koka būvniecības aktualitātēm un inovācijām medijos, publikācijās, interneta vidē

PRASĪBAS

  • Vidējā profesionālā vai augstākā izglītība inženierzinātnēs (var būt pēdējā kursa students)
  • Izpratne par koka konstrukcijām un būvmateriālu pielietošanu pēc tehnoloģijas
  • Prasme lasīt rasējumus, ražošanas dokumentācijas, specifikācijas
  • Labas iemaņas darbā ar datoru (Word, Excel, AutoCad, u.c.)
  • Labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas
  • Vēlama pieredze būvniecībā (vismaz 1 gads)

PIEDĀVĀJAM

  • Draudzīgus kolēģus
  • Darbu starptautiskā uzņēmumā
  • Iespējams darbs uz nepilnu slodzi
  • Profesionālas izaugsmes iespējas
  • Iespēju mācīties, paaugstināt savu kompetenci un papildināt profesionālās iemaņas
  • Ieguldītājam darbam atbilstošu atalgojumu, no 1400 EUR pirms nodokļu nomaksas
  • Stabilu darbu un sociālās garantijas
  • Veselības apdrošināšanu pēc viena nostrādāta gada

Lai pietiektos uz vakanci, sūtiet savu CV sadaļā "pieteikties" ar norādi „Ražošanas tehnologs”. Atbildi sniegsim pretendentiem, kuri pēc iesūtīto dokumentu atlases iekļūs konkursa 2. kārtā.

Darba vieta: Celtnieku ielā 36, Ānē, Cenu pagastā, Jelgavas novadā.

*Nosūtot savu CV, Jūs piekrītat, ka Jūsu personas dati tiks apstrādāti, lai novērtētu pretendenta atbilstību ieņemt norādīto amatu un nodrošinātu atlases konkursa norisi.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1400

Papildu informācija: no 1400 EUR pirms nodokļu nomaksas

Atrašanās vieta

    Jelgava, Jelgavas novads, Latvija
    Celtnieku iela 36, Āne, Cenu pagasts, Jelgavas novads

Darba veids

  • Pilna slodze

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.nordichomes.lv