42
Customer Support Specialist
SIA SOFT SUPPORT SERVICES

Par mums:

Mēs esam strauji augošs interneta pakalpojumu uzņēmums Rīgā, kas saviem klientiem ES un Kanadā ietvaros attīsta jaunu biznesa līniju, lai nodrošinātu vietņu uzturēšanu.
Ar mērķi stiprināt klientu atbalsta nodaļu, uzņēmums meklē aktīvu un ambiciozu klientu apkalpošanas spiciālistu.

Galvenie pienākumi:

  • Nodrošināt augsta līmeņa klientu servisu saziņai izmantojot epastu un čatu;
  • Sniegt jēgpilnas atbildes un skaidrojumus par produktu un tā pieejamību;
  • Sadarboties ar citām uzņēmuma struktūrvienībam;
  • Sagatavot nepieciešamās atskaites.

Prasības:

  • Teicamas komunikācijas prasmes;
  • Labas datorlietotāja prasmes;
  • Daudzuzdevumu spējas;
  • Ļoti labas angļu un krievu valodas prasmes rakstiski;
  • Prasmes un iemaņas strādāt ar Microsoft Office (Word, Excel, un Outlook);
  • Darba pieredze klientu apkalpošanas jomā tiks uzskatīta par priekšrocību.
  • Spēja strādāt maiņās (7:00-19:00; 19:00-7:00);

Mēs piedāvājam:

  • Konkurētspējīgu un motivējošu apmaksu;
  • Karjeras izaugsmes iespējas;
  • Konkurētspējīgu un motivējošas piemaksas par labi sasniegtājiem rezultātiem;
  • Elastīgus darba apstākļus;
  • Būt daļai no iekļaujošas, daudzveidīgas kultūras, kurā tiek respektēts ikviena ieguldījums;
  • Korporatīvie pasākumi un komandas saliedēšanas aktivitātes.

Papildinformācija:

Lūdzu, sūtiet pieteikumus tikai tad, ja Jums ir atļauja strādāt ES valstīs.

Uz interviju tiks aicināti tikai veiksmīgie kandidāti. Ja 30 dienu laikā pēc pieteikuma iesniegšanas ar jums nesazināsies, lūdzu, uzskatiet savu pieteikumu kā neveiksmīgu.

Stundas likme (bruto)Bruto stundā  € 6.5 - 9.75

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Centrs

Darba veids

  • Nepilna slodze
  • Elastīgs darba laiks

Prasmes

 Client Support Klientu atbalsts Key Account Management Sarunu vešanas prasmes Datorprasmes

Valodas

  •  Angļu
  •  Krievu
Kontaktpersona
Vladislavs Černovs

Tev varētu interesēt arī:

Kickstarter in Finance with no experience needed | SEB, Riga
SEB
Rīga

Beigu termiņš: 25.05.2024
IT atbalsta speciālists/-e
CV-Online Recruitment
Ventspils
€ 3000 – 3500
Beigu termiņš: 22.05.2024
IT Support Specialist
Ventspils