42
EcoHeat Technologies SIA
MONTĀŽAS DARBU VADĪTĀJS/-A

SIA “EcoHeat Technologies” ir mūsdienīga vietējā kapitāla metālapstrādes kompānija, kas nodarbojas ar enerģētikas projektu realizāciju. SIA “EcoHeat Technologies” pasūtītāji atzinīgi vērtē mūsu kvalitāti, kas sekmē ievērojamu pasūtījumu skaita pieaugumu. Šodien mūsu draudzīgajā kolektīvā strādā vairāk kā 50 savas jomas profesionāļi.

Aicina pievienoties komandai
MONTĀŽAS DARBU VADĪTĀJU

Pienākumi:
• Montāžas darbu vadība, plānošana un koordinēšana objektā;
• Pakļautībā esošo darbinieku vadīšana un darba izpildes un kvalitātes kontrole;
• Darba grafiku plānošana, darbu sadale, laika grafiku ievērošana;
• Uzstādīt konstrukcijas atbilstoši tehniskajai dokumentācijai;
• Uzņēmuma ražošanas līdzekļu uzraudzība esošajā sistēmā;
• Komunikācija ar pārstāvjiem būvlaukumā.

Prasības:
• Vidējā vai augstākā profesionālā izglītība inženierzinātnēs;
• Augsta atbildības sajūta, spēja plānot un patstāvīgi organizēt darba procesu;
• Prasme strādāt ar tehnisko dokumentāciju, pieredze darbā ar MS Office;
• B kategorijas autovadītāja apliecība.

Piedāvājam:

• Interesantu un dinamisku darbu;
• Darba alga no 2100 - 2800 EUR bruto;
• Apmācības un izaugsmes iespējas;
• Veselības apdrošināšanu;
• Draudzīgu kolektīvu un labu darba vidi.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 2100 - 2800

Papildu informācija: Darba alga no 2100 - 2800 EUR bruto

Atrašanās vieta

    Jelgavas novads, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Prasmes

 MS Office
Kontaktpersona
EcoHeat Technologies

Tev varētu interesēt arī:

Telekomunikāciju tīklu tehniķis/-e Norvēģijā (C kategorija)
Linjeproff AS
Norvēģija
€ 3500 – 5000
Beigu termiņš: 10.05.2024
Sales Specialist
Epic Frog
Rīga
€ 1825 – 2115
Beigu termiņš: 24.04.2024
Account Manager
Epic Frog
Rīga
€ 2260 – 2700