30
1C speciālists/-e
IT Camp
IT Camp
IT Camp

IT Camp

IT Camp klients ir e-komercijas uzņēmums ar 12 gadu pieredzi, kas pārdod veselības un skaistumkopšanas preces ASV, Vācijas, Latvijas uc. platformās (piemēram, Amazone.com). Uzņēmums aktīvi aug un paplašina savu pakalpojumu pieejāmību dažādās valstīs. Komandu apvieno vēlme: attīstīt, pārdot kvalitatīvus produktus un rādīt klientiem labākos iepirkšanas apstākļus.
Meklējam 1C speciālistu/-i darbam ar interneta veikala iekšējo struktūru.

Pienākumi:

- Dokumentu ievadīšana 1C programmā;
- Cenu izmaiņas interneta veikalā un 1C;
- Jauno preču ievadīšana sistēmā, norakstīšana un uzskaite;
- Pārskatu un atskaišu sagatavošana;
- E-veikala darbības procesus optimizēšana;
- Darbs ar interneta veikalu (woocommerce).

Prasības:

- Vismaz 2g. pieredze ar “1C:Tirdzniecības vadība” programmu un ar interneta veikaliem;
- Labas komunikācijas, organizatora un plānošanas spējas;
- Orientācija uz rezultātu, mērķtiecīgums;
- Spēja strādāt ar lielu informācijas un datu apjomu;
- Labas latviešu un krievu valodas zināšanas;
- Elastīgs domāšanas veids un spēja pielāgoties mainīgajai online pārdošanas pasaulei.

Uzņēmums piedāvā:

- Darbu stabilā un dinamiskā uzņēmumā;
- Stabilu oficiālu atalgojumu un visas sociālas garantijas;
- Bonusu par konkrētiem rezultātiem;
- Iespēju pilnveidoties un augt kopā ar uzņēmumu;
- Profesionālo un personīgo prasmju attīstīšanu;
- Iespēju gūt pieredzi darbā ar lielākajām pasaules pārdošanas platformām;
- Darba grafiks - 8 stundas / dienā no 9:00 līdz 18:00;
- Atalgojums no 1040 līdz 1440 eur brutto.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1040 - 1440

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Valguma iela

Darba veids

  • Pilna slodze

Prasmes

 1C E-komercija Komunikācijas prasmes Uzmanība detaļām Proaktīvs Elastība

Valodas

  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
Anastasija Boltunova
+37127085316

We are IT Camp recruitment agency. Our offer is variety of IT field selection (wide range of roles in development and architecture, system and business analytics, administration and quality assurance, management and leading etc). Comfort, growth, result - are our primary values and principles. We’re saving your time. You can use it on current project or skills improvement while we're searching suitable job opportunity for you, based on your expectations and values, talents and experience.
Our main task is to have a match between candidate and company: mutual understanding, effective working process and common benefit. We offer career advice and job search assistance. You’re welcomed, so feel free to seek a great workplace with us.

Uzņēmuma mājaslapahttps://www.itcamp.lv

Tev varētu interesēt arī:

Kickstarter in Finance with no experience needed | SEB, Riga
SEB
Rīga

Beigu termiņš: 24.05.2024
Sales Specialist
Epic Frog
Rīga
€ 1825 – 2115
Beigu termiņš: 24.04.2024
Account Manager
Epic Frog
Rīga
€ 2260 – 2700