53
ZLM Mežizstrāde SIA
MEŽIZSTRĀDES MEISTARS

Mežsaimniecība vienmēr ir bijusi un būs valsts ekonomikas stūrakmens un vilcējspēks, to raksturo stabilitāte, drošība un izaugsme. "Ziemeļlatvijas meži" un "Ziemeļlatvijas Mežsaimnieks" pēdējo gadu laikā sevi pierādījiši kā vienus no ambiciozākajiem un straujāk augošajiem uzņēmumiem „zaļā zelta” nozarē Latvijā. Esam ierindojušies 8.vietā Latvijas straujāk augošo uzņēmumu topā 2020.gadā. Mēs tiecamies uz izcilību ik dienas, attīstot un pilnveidojot mūsu piedāvāto servisu klientiem. Vēlamies būt labākie tajā, ko darām. Galvenā panākuma atslēga ir mūsu profesionālie, augsti motivētie darbinieki, kuri sniedz individuālu pieeju katram no mūsu klientiem. Uzņēmumam augot un attīstoties, meklējam kolēģus, kuri spēs papildināt mūsu lielisko komandu. Piesakies uz amatu:

Pienākumi

• Plānot, organizēt un vadīt mežizstrādes procesu no A līdz Z;
• Rūpēties par kvalitatīva un efektīva mežizstrādes procesa uzraudzību un attīstību;
• Komunicēt un uzturēt labas attiecības ar valsts un pašvaldības iestādēm, kā arī sadarbības
partneriem;
• Apkopot informāciju un sagatavot atskaites;
• pārvaldīt darbu Latgales reģionā.

Prasības kandidātiem:

• Obligāta darba pieredze mežizstrādē vai mežsaimniecības nozarē;
• Izpratne par mežsaimnieciskajiem procesiem un normatīvajiem aktiem;
• B kategorijas autovadītāja apliecība;
• Spēja organizēt darbu, pieņemt lēmumus un strādāt komandā;
• Prasme atrast situācijai piemērotāko risinājumu;
• Labas komunikācijas prasmes;
• Iemaņas darbā ar MS Office, pieredze darbā ar LVM GEO tiks uzskatīta par priekšrocību.

Piedāvājam:

• Patstāvīgu, atbildīgu un dinamisku darba ikdienu draudzīgā kolektīvā;
• Iespēju sevi pilnveidot, strādājot kopā ar nozares speciālistiem;
• Konkurētspējīgu atalgojumu, sākot no 2000 līdz 5000 EUR (bruto) mēnesī;
• Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu;
• Darbam nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 2000 - 5000

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Prasmes

 LVM GEO MS Office
Kontaktpersona
SIA Ziemeļlatvijas mežsaimnieks

SIA "Ziemeļlatvijas mežsaimnieks" ir uzņēmums, kas specializējas mežsaimniecības nozarē un darījumos ar nekustamajiem īpašumiem. Uzņēmuma personāla politika ir virzīta uz augsti kvalificētu speciālistu kolektīva izveidi.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.zlm.lv

Tev varētu interesēt arī:

Mežistrādes meistars/-e (darbam Z-Vidzemes novados)
R GRUPA SIA
Vidzemes reģ.
€ 2000 – 2200
Beigu termiņš: 27.04.2024
Rezerves daļu pārdevējs
Mūsa Auto SIA
Rīga
€ 1870 – 2160
Beigu termiņš: 05.05.2024
Mežizstrādes meistars
SIA REVOSA
Rīga
€ 2100