62
Sefinance SIA
Mārketinga speciālists/-e

Mārketinga specialists/-e @ Sefinance

Apkopojums
Sefinance ir Latvijas finanšu tehnoloģiju uzdevums, kas specializējas digitālo aizdevumu jomā. Dibināts 2009.gadā, uzņēmums ir strauji audzis par vienu no lielākajiem uzņēmumiem nebanku sektorā, apkalpojot jau vairāk nekā 260 tūkstošus klientu.
Mūsu vīzija ir radīt un piedāvāt vērtīgus finanšu risinājumus mūsu klientiem, izmantojot mūsdienīgākās tehnoloģijas un labākos piedāvājumus no mūsu sadarbības partneriem.

Šobrīd mēs paplašinām mūsu Mārketinga/PR komandu un aicinām pievienoties Mārketinga speciālistu. Speciālista galvenie uzdevumi būs asistēt visiem komandas biedriem un būt iesaistītam vairākos radošos projektos.

Tavi galvenie pienākumi:

  • Iesaiste mārketinga un PR projektos, sekot līdzi projektu izpildei, veidot un uzturēt kontaktus ar potenciālajiem un esošajiem partneriem, organizēt klātienes/online sapulces un pasākumus;
  • Iesaiste kampaņās, komunikācija ar aģentūrām, sekot līdzi kampaņu norisei, vadīt projektus un sekot līdzi to izpildes ātrumam;
  • Palīdzēt tapt inovatīviem un iepriekš jomā nerealizētiem projektiem;
  • Balstoties uz komandas izvirzītajiem mērķiem, izstrādāt mārketinga materiālus, sadarbojoties ar Mārketinga daļas vadītāju, PR daļas vadītāju, juridisko daļu, aģentūrām u.c.;
  • Veidot saturu dažādām platformām – blogiem, sociālajiem tīkliem, e-pastiem, mājas lapai, drukas un digitālajiem materiāliem;
  • Sadarbībā ar Digitālā mārketinga vadītāju, monitorēt kampaņu rezultātus un sniegt priekšlikumus satura uzlabošanai.

Nepieciešamās priekšzināšanas:

  • Bakalaura grāds mārketinga, komunikācijas, biznesa administrācijas vai līdzīgās jomās;
  • Darba pieredze mārketinga un reklāmas jomās tiks uzskatītas par priekšrocību;
  • Spēcīgas prasmes tekstu veidošanā, to korektūrā un pieredze satura veidošanā;
  • Izcilas verbālās un rakstiskās prasmes latviešu, angļu un krievu valodās;
  • Spēja koordinēt vairākus projektus vienlaicīgi dinamiskā vidē;
  • Zināšanas par SEO tiks uzskatītas par priekšrocību.

Ko mēs piedāvājam:

  • Atalgojumu 1300 – 1800 EUR bruto atbilstoši pieredzei un prasmēm;
  • Veselības apdrošināšanu (iesk.zobārstniecību) – pēc pārbaudes laika;
  • Apmaksātas pusdienas – pēc pārbaudes laika;
  • Apmaksātu stāvvietu – pēc pārbaudes laika;
  • Iespējas augt un uzlabot profesionālo pieredzi un kvalifikācijas;
  • Darbs ar lielisku skatu – atrodamies Skanstē, Jupiter Tower augšējos stāvos;
  • Svaigi augļi, kafija un tēja;
  • Draudzīgs, atbalstošs un profesionāls kolektīvs.

Tavu pieteikumu gaidīsim līdz 07.03.!

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1300 - 1800

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.sefinance.lv

Tev varētu interesēt arī:

Kickstarter in Finance with no experience needed | SEB, Riga
SEB
Rīga

Beigu termiņš: 26.05.2024
Digitālā mārketinga speciālists
DelfinGroup AS
Rīga
€ 2500 – 2700
Beigu termiņš: 11.05.2024
Quality Analyst
Tech Mahindra Latvia
Rīga
€ 1700 – 1900
Beigu termiņš: 03.05.2024