64
Latvijas Televīzija VSIA
Komunikācijas speciālists/-e

VSIA “Latvijas Televīzija” ir sabiedriskais medijs, kurš ir klāt visos sabiedrībai būtiskajos notikumos. Mūsu mērķis ir izglītot, informēt, izklaidēt un veicināt sabiedrības izaugsmi un radošumu. LTV komanda veido uzticamu, aktuālu un kvalitatīvu saturu Latvijas iedzīvotājiem un piederīgajiem visā pasaulē, un mēs meklējam jaunus komandas biedrus – jo mēs zinām, ka jauni speciālisti un profesionāļi ir vērtība, kas ļaus sabiedriskajam medijam sasniegt jaunu auditoriju.

LTV aicina darbā:

Komunikācijas speciālistu/-i

Latvijas Televīzijas Mārketinga un komunikācijas daļā

Galvenie pienākumi:
• Līdzdarboties LTV satura un korporatīvās komunikācijas stratēģiju veidošanā un īstenošanā.
• Nodrošināt LTV satura un korporatīvās komunikācijas aktivitāšu plānošanu, īstenošanu un uzraudzību – sadarbojoties ar iekšējiem un ārējiem satura producentiem, veidojot un uzturot attiecības ar medijiem, nodrošinot kvalitatīvas, precīzas un operatīvas informācijas komunicēšanu publiskajā telpā, kā arī plānojot un veidojot publikācijas dažādām platformām, piem., sabiedrisko mediju portālam LSM.lv.
• Sadarbībā ar sociālo mediju redaktoriem plānot un veidot digitālās komunikācijas saturu LTV sociālo tīklu kontiem.
• Uzraudzīt LTV interneta mājas lapas satura aktualitāti un attīstību.
• Plānot un īstenot iekšējās komunikācijas aktivitātes – nodrošināt atbalstu LTV darbinieku informēšanā par LTV darbību, vadības lēmumiem, mērķiem, plāniem (iekšējās vēstis, informatīvi materiāli LTV telpās u.c.).
• Piedalīties uzņēmuma iekšējo un ārējo pasākumu organizēšanā.

Prasības:
• Augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība humanitārajās vai sociālajās zinātnēs.
• Vismaz divu gadu pieredze sabiedrisko attiecību jomā.
• Interese par tekstuālo materiālu radīšanu dažādās formās un par dažādām tēmām.
• Sabiedrisko attiecību instrumentu pārzināšana, t.sk. iekšējās komunikācijas, integrēto komunikācijas projektu, mediju attiecību un digitālās komunikācijas jomā.
• Izpratne par sociālo mediju kanāliem un komunikācijas satura virzīšanu tajos.
• Mediju vides pārzināšana, izpratne par sabiedrisko mediju darbu un mērķiem.
• Teicamas komunikācijas prasmes, radošums, iniciatīva, spēja uzņemties atbildību par paveikto, prasme organizēt savu laiku un darbu tā, lai tiktu ievēroti termiņi, sadarbības prasmes un stresa noturība.
• Izcilas latviešu un labas angļu valodas zināšanas.

Piedāvājam:
• Dinamisku, interesantu un radošu darbu, komunicējot par LTV daudzpusīgo un kvalitatīvo saturu, kā arī sabiedriskā medija vērtībām, sasniegumiem un izaicinājumiem.
• Darbu radošā, profesionālā un uz sabiedriskā labuma vērtībām orientētā komandā.
• Iespēju mācīties un profesionāli pilnveidoties.
• Atalgojumu 1400 EUR (bruto), veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām.

CV un pieteikuma vēstuli, kas papildināta ar līdzšinējo publikāciju sarakstu (preses relīzes, raksti, intervijas u.tml.) lūdzam pievienot sadaļā "Pieteikties" līdz 03.04.2023.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1400

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Uzņēmuma mājaslapahttps://ltv.lsm.lv/lv/par-ltv

Tev varētu interesēt arī:

Multimediju vadītājs
Latvijas Pasts AS
Rīga
€ 1700
Beigu termiņš: 25.04.2024
Mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītājas asistents/-e
Sabiedrisko attiecību nodaļas VADĪTĀJS/-A
Jūrmalas valstspilsētas administrācija
Jūrmala
€ 2551
Beigu termiņš: 28.04.2024