Kas ir CV-Online?

CV-Online

CV-Online ir 1996. gadā Igaunijā dibināts interneta personāla atlases uzņēmums, kurš Latvijā un Lietuvā darbību uzsācis 1999. gadā. Pateicoties plašajam pakalpojumu klāstam darba devējiem un darba ņēmējiem, augsta līmeņa klientu servisam, inovācijām nozarē, augstajai zīmola popularitātei un uzticamībai, kā arī profesionālajai komandai, CV-Online ir attīstījies par vadošo interneta personāla atlases pakalpojumu sniedzēju Baltijas valstīs. CV-Online Latvia jau vairākus gadus ir pārliecinošs tirgus līderis savā nozarē, sasniedzot vairāk nekā 80% tirgus daļas.

ALMA

Kopš 2012.gada CV-Online pieder Alma Media OYJ – vienam no vadošajiem Somijas mediju koncerniem, kura akcijas tiek kotētas Helsinku biržā.

MONSTER

2014.gadā Alma Media kopā ar pasaules vadošo interneta personāla atlases pakalpojumu sniedzēju Monster Worldwide izveidoja kopuzņēmumu Alma Career, kas pārvalda interneta personāla atlases uzņēmumus 9 Eiropas valstīs, kā arī, izmantojot sadarbības partneru tīklu, piedāvā pakalpojumus darba ņēmējiem un darba devējiem vairāk nekā 40 pasaules valstīs.

CV-Online Latvia galvenie darbības virzieni:

CV.lv

CV.lv - vadošais darba un karjeras portāls Latvijā, kas ir primārais resurss speciālistiem un vadītājiem darba meklēšanai, kā arī populārākais personāla atlases resurss darba devējiem. CV.lv raksturo plašs pieejamo darba sludinājumu skaits un lielākā CV datubāze Latvijā.

CV-Online Recruitment

CV-Online Recruitment - viena no vadošajām personāla atlases kompānijām Latvijā, kas veic personāla atlasi galvenokārt speciālistu un vadības amatiem, vidēji gadā realizējot 400-500 dažāda līmeņa un sarežģītības personāla atlases projektu. Visvairāk personāla atlases projektu tiek veikti tādās jomās kā pārdošana un klientu apkalpošana, vadība, IT, finanses un grāmatvedība, administratīvais darbs un asistēšana, tehniskās zinātnes, mārketings. Lepojamies, ka esam atraduši darbiniekus vairākiem biznesa pakalpojumu centriem, bankām, IT, ražošanas, inženiertehniskiem, tirdzniecības un pakalpojumu jomas uzņēmumiem.

VisiDarbi

Visidarbi.lv - straujāk augošais darba sludinājumu portāls Latvijā, kura mērķauditorija ir darba ņēmēji, kas meklē galvenokārt vakances zemākā un vidējā līmeņa darbinieku amatiem Rīgā, Latvijas lielākajās pilsētās un reģionos, kā arī darbam ārzemēs. Portāls apkopo vakances no vairākiem avotiem, piedāvājot visas pieejamās vakances vienuviet.

CV-Online pārvalda arī Algas.lv - lielāko algu informācijas datu bāzi Latvijā, kas ļauj salīdzināt un uzzināt atalgojumu vēlamajā profesijā, organizē KarjerasDienas.lv - ikgadējās Virtuālās karjeras dienas, kas ir apmeklētākais un inovatīvākais karjeras pasākums Baltijas valstīs, veido ikgadēju darba devēju topu un rīko svinīgu apbalvošanas ceremoniju - TOP darba devēji kur tiek paziņoti Latvijas labākie un iekārojamākie darba devēji dažādās kategorijās, kā arī rīko dažādus personālvadības seminārus un konferences.

CV-Online Latvia draudzīgajā komandā strādā gandrīz 30 darbinieku. Uzņēmums strauji attīstās un katru gadu piedāvā darba un prakses iespējas tādās jomās kā personāla atlase, pārdošana, mārketings un klientu atbalsts. Darbiniekiem tiek nodrošināta moderna un iedvesmojoša darba vide plašā birojā Rīgas centrā, dažādas apmācību iespējas, regulāri komandas saliedēšanas pasākumi, motivējoša darba samaksa un vairāki citi labumi.