506
ECCO
Pārdevēja/s - konsultante/s pilna slodze (ECCO t/c Domina)
ECCO
ECCO

ECCO

Papildu informācija

Darba apraksts
  • Profesionāla klientu apkalpošana un konsultēšana.
  • Preču pieņemšana, apstrādāšana un izvietošana tirdzniecības zālē.
Prasības kandidātiem
  • Iepriekšēja pieredze tirdzniecībā un klientu apkalpošanā.
  • Pozitīva attieksme pret cilvēkiem un darbu komandā.
  • Teicamas latviešu valodas zināšanas, vēlamas krievu un angļu valodas zināšanas.
Uzņēmums piedāvā
  • Interesantu un atbildīgu darbu stabilā uzņēmumā.
  • Draudzīgu kolektīvu.
  • Konkurētspējīgu atalgojumu.
  • Sociālās garantijas.
  • Veselības apdrošināšana pēc pārbaudes laika beigām.
  • Izaugsmes iespējas.
Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".
Почасовая брутто-зарплата Брутто/ч.  € 6.69

Дополнительная информация: https://group.ecco.com/en/about-this-site/privacy-policy

Место работы

    Rīga, Латвия
    Ieriķu iela 3

Тип работы

  • Полный рабочий день

Навыки:

 Kases sistēmas Darbs ar cilvēkiem

Языки

  •  Английский
  •  Латышский
  •  Русский
Контактное лицо
Aļona Šibajeva
+37129611791

Вебсайт компанииhttps://lv.ecco.com/lv-LV

Регистрационный номер40103212550

Похожие объявления о вакансиях

Pārdevēji/as konsultanti/es - T/C Galerija Centrs
H&M Hennes & Mauritz SIA
Rīga
€ 5.54
Срок: 06.06.2024
Pasūtījumu apstrādes speciālists/-e
CIDO Grupa SIA
Rīga
€ 1000 – 1200
Срок: 22.05.2024
Pārdevēji/as konsultanti/es - T/C DOMINA
Rīga
€ 5.54
Срок: 02.06.2024