20
Alūksnes putnu ferma SIA
GRĀMATVEDĪBAS UZSKAITVEDIS/-E

APF ir otrs lielākais vistu olu ražotājs Latvijā, esam strauji augoša, mērķtiecīga komanda. Mēs turpinām attīstīties, tāpēc aicinām komandā jaunu kolēģi: grāmatvedības uzskaitvedi.

Pienākumi:

Veikt visu preču/krājumu kustības dokumentācijas apstrādi un uzskaiti;
Sagatavot dažādus pārskatos un atskaites;
Nodrošināt atbalstu gan grāmatvedības, gan noliktavas struktūrvienību kolēģiem;

Mūsu prasības:

Vidējā profesionālā vai augstākā izglītība;
Latviešu, krievu valodas zināšanas;
Spēja analītiski domāt, būt precīzam darbu izpildē, strādāt ar lielu informācijas apjomu;
Spēja organizēt savu darbu un strādāt patstāvīgi;
Teicamas prasmes darbā ar datoru (MS Office), pieredze darbā ar grāmatvedības programmām tiks uzskatīta par priekšrocību;

Mēs piedāvājam:

Interesantu darbu strauji augošā uzņēmumā un pieredzējušiem kolēģiem finanšu sektorā;
Draudzīgu kolektīvu;
Izaugsmes iespējas profesionālā un karjeras izaugsmē;
Apmācības iespējas;
Stabilu atalgojumu no 600 EUR līdz 700 EUR (pirms nodokļu nomaksas) mēnesī, atkarībā no pieredzes.

Atrašanās vieta: Alūksne
Darba veids: Pilna slodze
Darbs: Alūksnē

Gaidīsim jūsu CV un pieteikuma vēstuli!
Mēs novērtējam katru pieteikumu, bet lūdzam ņemt vērā, ka sazināsimies ar kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām!

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 600 - 700

Papildu informācija: no 600 EUR līdz 700 EUR (pirms nodokļu nomaksas) mēnesī, atkarībā no pieredzes

Atrašanās vieta

    Alūksne, Alūksnes novads, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Uzņēmuma mājaslapahttps://www.apf.lv/