22
Baltic Express LV SIA
PĀRDOŠANAS MENEDŽERI

“Baltic Express LV” SIA – transporta-ekspedīcijas uzņēmums, kurš veiksmīgi darbojas kravu pārvadājumu tirgū kopš 2004.gada. Mūsu uzņēmuma pamata specializācija ir salikto kravu sauszemes autopārvadājumi no/uz Eiropu, Baltiju. Sadarbībā ar partneriem, termināliem un savu servisu visā Eiropā, Baltic Express LV ir viena no līderēm Latvijā šajā segmentā.

Sakarā ar darbības paplašināšanos meklējam:

Papildu informācija

Pienākumi:

  • aktīva jaunu klientu meklēšana un piesaiste
  • darbs ar esošajiem klientiem
  • kompānijas piedāvāto pakalpojumu aktīva piedāvāšana un pārdošana
  • dokumentu sagatavošana un noformēšana

Prasības:

  • augsta atbildības sajūta, komunikablitāte, mērķtiecība un prasme patstāvīgi organizēt darba procesu,
  • prasme atrast individuālu pieeju katram klientam
  • augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība
  • labas latviešu un krievu valodas zināšanas,
  • angļu valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību
  • labas datorprasmes
  • vēlama “B” kategorijas autovadītāja apliecība un vadīšanas pieredze

Piedāvājam:

  • darbu stabilā uzņēmumā
  • apmācību
  • profesionālās kvalifikācijas paaugstināšanos
  • draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu
  • stabilu un konkurētspējīgu atalgojumu, sociālās garantijas

Ja Jūs ieinteresēja mūsu piedāvājums un atbilstat mūsu izvirzītajām prasībām,

lūdzam atsūtīt savu CV, (vēlams) foto un motivācijas vēstuli sadaļā "pieteikties". Vēstules nosaukumā uzrādiet vakanci uz kuru pretendējat. Neskaidrību gadījumā lūdzu zvaniet uz numuru: +371 22331216.

Atalgojums sākot no 1300 EUR bruto mēnesī.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1300 - 2500

Papildu informācija: Atalgojums bruto – sākot no EUR 1300 mēnesī

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
29208585

Uzņēmuma mājaslapahttp://