36
Signet Bank AS
Informācijas sistēmu pārvaldes IT atbalsta speciālists/-e

AS Expobank galvenais uzdevums ir būt savu klientu uzticamam un profesionālam finanšu partnerim, nodrošinot kvalitatīvu un ātru apkalpošanu. Banka ir labs darba devējs, kas piedāvā darbiniekiem ilgtspējīgu attīstību un profesionālu izaugsmi.

Vēlies jaunu izaicinājumu?
Piesakies uz Informācijas sistēmu pārvaldes IT atbalsta speciālista/-es amatu!

Galvenie pienākumi:

- pieņemt un apstrādāt IS lietotāju pieteikumus un pieprasījumus
- operatīvi novērst lietotāju IT problēmas savas kompetences ietvaros
- pārvaldīt IS lietotāju tiesības
- veikt datortehnikas tehnikas un periferiālo iekārtu apkalpošanu, kā arī nodrošināt
telefonijas un videokonferenču risinājumu nepārtrauktu darbību
- veikt atsevišķu sistēmu darbības monitoringu, testēt un veikt nepieciešamās atbalsta IS
pārmaiņas
- konsultēt darbiniekus IS lietošanas un drošības jautājumos
- piedalīties jauno darbinieku apmācībā par datortehnikas, periferiālo iekārtu un IS
lietošanas jautājumiem

Prasības:

- vismaz 3 gadu praktiska pieredze IT atbalsta speciālista vai līdzvērtīgā amatā
- pieredze datortehnikas un perifērijas iekārtu uzbūvē, darbības principos, pārvaldībā un
attālinātā apkalpošanā
- zināšanas par Microsoft Active Directory, datņu koplietošanas risinājumiem, Microsoft
Exchange e-pasta sistēmas pārvaldību un lietotāju administrēšanu
- teicamas sadarbības prasmes, orientācija uz klientu un augsta atbildības sajūta
- spēja produktīvi strādāt dinamiskos darba apstākļos
- atbilstība Kredītiestāžu likuma 34.5 panta prasībām

Mēs piedāvājam:

- darba vietu pilsētas centrā
- profesionālās izaugsmes iespējas
- draudzīgu darba vidi un kolēģu atbalstu
- pieredzei un ieguldījuma atbilstošu atalgojumu sākot no 1 400.00 EUR bruto (*atalgojuma
piedāvājums izriet no kandidāta izglītības, profesionālās pieredzes, citām kompetencēm
un atbilstības amata prasībām).

Jūsu CV un pieteikumu gaidīsim sadaļā “pieteikties” vai pa pastu līdz 2021. gada 02. martam. Sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju. Ja Jūs nesaņemat uzaicinājumu uz interviju 2 nedēļu laikā pēc konkursa beigu datuma, lūdzam uzskatīt, ka esat saņēmis/usi AS Expobank atteikumu.

Paldies par atsaucību!

Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati un darba intervijas laikā sniegtā informācija (gadījumā, ja Jūs tiksiet uzaicināts/-a uz darba interviju) tiks apstrādāti personāla atlases mērķim un “AS “Expobank” tiesisko interešu nodrošināšanai, ciktāl tās attiecināmas uz personāla atlasi.

Darba laiks: pilna slodze
Darba vieta: Rīga
Adrese: Kr. Valdemāra 19 , Rīga, LV-1010

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1400

Papildu informācija: sākot no 1400.00 EUR bruto

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Kr. Valdemāra 19

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
AS Expobank