33
Northern Synthesis SIA
ĶĪMIĶIS

Farmaceitisko pamatvielu ražošanas uzņēmums “Northern Synthesis”, SIA
NM kods: 40003264804 aicina pievienoties savai komandai ĶĪMIĶI

Prasības pretendentam:

• bakalaura grāds ķīmijā, ķīmijas tehnoloģijā vai farmācijā;
• pieredze organiskajā sintēzē un darbā ar zinātnisko literatūru;
• analītiskā domāšana un spēja uzņemties atbildību, precizitāte, atbildība;
• valodas prasmes: latviešu un angļu valoda – ļoti labi; krievu valoda – vēlama;
• labas prasmes darbā ar datoru (MS Office);
• vēlme apgūt jaunas zināšanas un prasmes.

Darba pienākumi:

• aktīvo farmaceitisko vielu (AFV) sintēze ceļu praktiskā izpēte un optimizācija;
• zinātniskās literatūras analīze;
• laboratorijas iekārtu apkalpošana;
• tehnoloģisko procesu dokumentēšana un darba instrukciju izstrāde saskaņā ar LRP (GMP)
vadlīnijām;
• izejvielu patēriņa normu izstrāde un izlietojuma ražošanā kontrole.

Mēs piedāvājam:

• darbu stabilā un vietējā ražošanas uzņēmumā;
• darba vieta – Rīga, Kalna iela 23;
• interesantu, dinamisku un daudzveidīgu darbu;
• profesionālās pilnveides un izaugsmes iespējas;
• darbu profesionālā komandā;
• veselības apdrošināšanu;
• bruto alga sākot ar EUR 1000 mēnesī - atkarībā no pieredzes un zināšanām.

Papildu informācija:

Pateicamies visiem pretendentiem par atsaucību un lūdzam ieverot, ka sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks uzaicināti uz atlases nākamo kārtu.
Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases procesa vajadzībām.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1000

Papildu informācija: sākot ar EUR 1000 mēnesī - atkarībā no pieredzes un zināšanām

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Kalna iela 23

Darba veids

  • Pilna slodze