23
Tilts SIA
BŪVDARBU VADĪTĀJA PALĪGUS (-DZES) Liepājā (līgums uz 1 gadu)
Tilts SIA
Tilts SIA

Tilts SIA

30 darba gadu pieredze Latvijā un ārvalstīs

Uzņēmums, kurā kopīgam darbam apvienojušies pieredzējuši tiltu, ceļu, ēku un citu infrastruktūras objektu būvniecības inženieri un ražošanas speciālisti

SIA “TILTS” aicina darbā

Papildu informācija

Vairākās vakances

Darba pienākumi

  • Piedalīties būvdarbu plānošanā, izmaksu aprēķināšanā, aprēķinu kontrolē, analīzē;
  • Projekta rasējuma lasīšana;
  • Celtniecības un iekšējās izpilddokumentācijas  kārtošana;
  • Sadarbība ar apakšuzņēmējiem un materiālu piegādātājiem projekta ietvaros;
  • Darba plāna sastādīšana un termiņu ievērošanas kontrole;
  • Būvniecības darbu kvalitātes kontrole;
  • Darbs komandējumos (objekti Jūrmalā, Brocenos un citi objekti Latvijas teritorijā).

Prasības kandidātiem

  • Augstāka izglītība būvniecības jomā (var būt pedeja kursa students);
  • Augsta atbildības sajūta pret veicamā darba kvalitāti;
  • Datorzināšanas labā līmenī -  MS Office, AutoCad;
  • Labas saskarsmes un komunikācijas prasmes, precizitāte;
  • Valsts valodas zināšanas rakstiski un mutiski, angļu valoda - labā līmenī, krievu valoda - sarunvalodas līmenī;

Mēs piedāvājam

  • Profesionālās izaugsmes un apmācību iespējas;
  • Darba vietu draudzīgā kolektīvā;
  • Ieguldītajam darbam un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu;
  • Veselības apdrošināšanas polisi pēc viena nostrādāta gada un citas sociālās garantijas;

Pievienojot CV un pieteikuma vēstuli apmeklējot sadaļu “Pieteikties”.

Piesakoties vakances konkursam, kandidāts piekrīt savu personas datu uzglabāšanai SIA “TILTS” iekšējā konfidenciālajā datu bāzē ar mērķi, lai personas dati tiktu apstrādāti citos  veiktajos personāla atlases projektos. Gadījumā, ja kandidāts nevēlas sniegt savu piekrišanu SIA “TILTS” turpmākai savu personas datu apstrādei šādam mērķim, lūdzam to norādīt pieteikumā. Bez kandidāta piekrišanas personas dati netiks izplatīti trešajām personām.

Papildinformācija pa tālruni 20382027.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1000 - 1800

Atrašanās vieta

    Liepāja, Dienvidkurzemes novads, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
Ilona Makarenko
20382027

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.tilts.lv