32
Northern Synthesis SIA
KVALITĀTES VADĪTĀJS/ ĶĪMIJAS TEHNOLOGS

Farmaceitisko pamatvielu ražošanas uzņēmums SIA “Northern Synthesis”,
NM kods: 40003264804 aicina pievienoties savai komandai

KVALITĀTES VADĪTĀJU / ĶĪMIJAS TEHNOLOGU

Prasības pretendentam:

• iegūta augstākā izglītība kādā no specialitātēm – ķīmijā, ķīmijas tehnoloģijā, farmācijā,
kvalitātes vadībā;
• priekšroka kandidātiem ar pieredzi kvalitātes vadības jomā labas ražošanas prakses (EU
GMP/LRP) vadības sistēmā vai pieredze farmācijas uzņēmumā (ražošanā vai kvalitātes
kontrolē);
• izpratne par ķīmiskajiem procesiem, procesu kontroli un procesu/produktu mērījumu
pamatprincipiem;
• spēja pielietot zināšanas ķīmisku procesu un produktu izstrādē;
• tehniskā domāšana un spēja uzņemties atbildību, precizitāte, augsta atbildības sajūta;
• valodas prasmes: latviešu un angļu valodas – ļoti labi; krievu valoda – vēlama;
• dokumentu izstrādāšanas un noformēšanas prasmes;
• informācijas un komunikācijas tehnoloģiju lietošanas prasmes;
• teicamas komunikācijas un sadarbības prasmes, spēja strādāt gan komandā, gan
individuāli;
• vēlme apgūt jaunas zināšanas un prasmes.

Darba pienākumi:

• nodrošināt uzņēmumam saistošo standartu un normatīvo aktu prasību izpildi;
• uzturēt un pilnveidot kvalitātes vadības sistēmu uzņēmumā atbilstoši LRP (GMP)
prasībām;
• izstrādāt un aktualizēt ar kvalitātes nodrošināšanu saistīto dokumentāciju;
• apzināt faktorus un riskus, kas ietekmē uzņēmuma sistēmu, procesu un produktu kvalitāti,
ieteikt veidus, kā šos riskus mazināt vai novērst;
• tehnoloģisko defektu identificēšana, tā rašanās cēloņu analīze un atbilstošu pasākumu
izstrāde tā novēršanai nākotnē;
• plānot un veikt uzņēmuma iekšējos auditus;
• plānot un organizēt ražošanas iekārtu un telpu kvalifikāciju, ražošanas procesu validāciju;
• sagatavot uzņēmumu klientu auditiem un Latvijas Zāļu valsts aģentūras inspekcijai.

Mēs piedāvājam:

• darbu stabilā un vietējā ražošanas uzņēmumā;
• darba vieta – Rīga, Kalna iela 23;
• interesantu, dinamisku un daudzveidīgu darbu;
• profesionālās pilnveides un izaugsmes iespējas;
• veselības apdrošināšanu;
• bruto alga sākot ar EUR 1300 mēnesī - atkarībā no pieredzes un zināšanām.

Papildu informācija:

Pateicamies visiem pretendentiem par atsaucību un lūdzam ieverot, ka sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks uzaicināti uz atlases nākamo kārtu.

Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases procesa vajadzībām.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1300

Papildu informācija: sākot ar EUR 1300 mēnesī - atkarībā no pieredzes un zināšanām

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Kalna iela 23

Darba veids

  • Pilna slodze

Tev varētu interesēt arī:

Senior Risk Analyst / Vecākais/-ā risku analītiķis/-e
WorkingDay Latvia
Rīga
€ 2500 – 4300
Beigu termiņš: 22.04.2024
Ilgtspējas vadītājs/-a
BALTA AAS
Rīga
€ 3000 – 4000
Beigu termiņš: 21.04.2024
Ilgtspējas procesu vadītājs/-a
Air Baltic Corporation AS
Rīga
€ 2400 – 3000
Beigu termiņš: 29.04.2024