16
Ozolnieku novada pašvaldība
OZOLNIEKU VIDUSSKOLAS DIREKTORS/-E

OZOLNIEKU NOVADA PAŠVALDĪBA
(Reģistrācijas Nr. 90001623310, juridiskā adrese: Stadiona iela 10, Ozolnieki)
izsludina konkursu uz
OZOLNIEKU VIDUSSKOLAS DIREKTORA/-ES amatu

Ozolnieku novada pašvaldības Ozolnieku vidusskolas direktora amata konkursa nolikums ir publicēts Ozolnieku novada pašvaldības mājas lapā www.ozolnieki.lv sadaļās - "Vakances" un "Nolikumi"

Prasības amata pretendentiem/-ēm:

• Atbilstība vienai no prasībām, kas norādītas 11.09.2018. Ministru kabineta noteikumu
Nr.569 Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un
pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību 13.punktā;
• Vismaz triju gadu pedagoģiskā darba pieredze izglītības jomā vai izglītības vadības darbā;
• Stratēģiskais redzējums par iestādes attīstību;
• Valsts valodas prasme augstākajā līmenī atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām un
vismaz vienas Eiropas Savienības oficiālās valodas prasme profesionālajai darbībai
nepieciešamajā apjomā;
• Izpratne un zināšanas par izglītības iestādes vadības specifiku, t.sk. zināšanas par
izglītības, darba tiesisko attiecību, bērnu tiesību aizsardzības jomu reglamentējošajiem
normatīvajiem aktiem un izglītības iestāžu finansēšanas jautājumiem;
• Labas prasmes darbā ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām, t.sk. darbā ar datoru
pieredzējuša lietotāja līmenī;
• Vadības prasmes, spēja motivēt darbiniekus un strādāt komandā;
• Prasme izteikt un aizstāvēt viedokli, noteikt prioritātes un patstāvīgi pieņemt lēmumus;
• Labas prezentēšanas un komunikācijas prasmes.

Galvenie pienākumi:

• Vadīt, plānot, organizēt skolas darbu atbilstoši tiesību aktu prasībām. Atbildēt par izglītības
iestādes darbību un tās rezultātiem. Nodrošināt normatīvo aktu ievērošanu, kā arī par
intelektuālo, finanšu un materiālo līdzekļu racionālu izmantošanu;
• Nodrošināt nepārtrauktu un kvalitatīvu izglītības procesu;
• Nodrošināt kvalificētu un profesionālu darba spēka piesaisti izglītības iestādei; vadīt
iestādes un tās darbinieku darbu, pieņemt un atbrīvot iestādes darbiniekus, sagatavot
darbinieku amata aprakstus, noteikt darbinieku darba samaksu saskaņā ar normatīvo aktu
prasībām;
• Nodrošināt izglītības iestādes ilgtspējīgu attīstību;
• Izstrādāt izglītības iestādes gada budžeta tāmi, nodrošināt tās izpildi saskaņā ar Ozolnieku
novada Izglītības, kultūras un sporta daļas Izglītības nodaļas izvirzītajām prioritātēm;
• Koordinēt dokumentu lietvedību, dokumentu arhivēšanu un darbu ar stingrās uzskaites
dokumentiem; nodrošināt izglītības iestādes savlaicīgu akreditāciju un iekšējās kontroles
sistēmas izstrādi un ieviešanu;
• Sadarboties ar izglītības iestādes dibinātāju, darbiniekiem, izglītojamajiem, viņu vecākiem
un citu institūciju darbiniekiem.

Piedāvājam:

• Interesantu un atbildīgu darbu;
• Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
• Veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika izturēšanas).

Darba līgums: uz nenoteiktu laiku.
Profesijas kods – 1345 08, alga – no 1680.00 EUR mēnesī bruto.

Motivētu pieteikuma vēstuli, dzīves un darba gaitu aprakstu (CV), izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas, t.sk., pēdējo 3 gadu laikā apgūto profesionālās kompetences pilnveides kursu dokumentu kopijas un Ozolnieku vidusskolas attīstības redzējumu (ne vairāk kā trīs A4 formāta lapas datorrakstā) sūtīt elektroniski sadaļā “Pieteikties” ar norādi “Ozolnieku vidusskolas direktors” līdz 2021. gada 28. februārim. Uzziņas pa tālruni: 63084718.
Konkursa pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu konkursa atlases norisi. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs iekļauti atlases otrajā kārtā un tiks uzaicināti uz darba interviju. Personas dati tiks nodoti pretendentu izvērtēšanas komisijai, kas vērtēs pretendenta atbilstību vakantajam amatam, un tiks glabāti līdz normatīvajos aktos noteiktā termiņa beigām. Atbildes tiks nosūtītas tikai tiem pretendentiem, kurus uzaicina uz darba interviju.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1680

Papildu informācija: no 1680.00 EUR

Atrašanās vieta

    Jelgavas novads, Latvija
    Ozolnieki

Darba veids

  • Pilna slodze
63084718