54
Komunikācijas aģentūra Olsen+Partners
Komunikācijas projektu konsultants/-e

Komunikācijas aģentūra A.W.Olsen & Partners meklē

Komunikācijas projektu konsultantu

Darba pienākumi:
• Komunikācijas piedāvājumu, stratēģiju un plānu izstrāde un realizācija;
• Publisko iepirkumu dokumentācijas sagatavošana;
• Komunikācijas projektu koordinēšana;
• Saziņa ar klientiem;
• Sava un asistentu darba organizēšana;
• Krīžu situāciju un ikdienas darba izaicinājumu risināšana.

Prasības pretendentiem:
• Vismaz 3 gadu pieredze sabiedrisko attiecību nozarē un/vai mārketingā;
• Spēja atrast atbilstošu risinājumu katram uzdevumam;
• Izcilas tekstu veidošanas prasmes latviešu valodā;
• Angļu un krievu valodas lietišķās sarakstes vajadzībām;
• Spēja analizēt un pamanīt likumsakarības;
• Radošā pieeja komunikācijas procesiem;
• Pieredze integrēto kampaņu plānošanā un realizēšanā;
• Sociālo tīklu (Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, Tik-Tok) tehnisko instumentu pārzināšana un spēja lietot profesionāļa līmenī;
• Augsta atbildības sajūta, spēja strādāt stresa situācijās, vēlme ilgstoši un aktīvi strādāt komunikācijas nozarē.

Mēs piedāvājam:
• Dinamisku darbu profesionālā kolektīvā un pie interesantiem projektiem;
• Intensīvu darba ritmu un lielisku darba vidi;
• Stabilu atalgojumu;
• Karjeras izaugsmes iespējas augošā uzņēmumā.

Komunikācijas aģentūras A. W. Olsen & Partners devīze — nav bezizejas situāciju. Mūsu aģentūras, kas strādā visās Baltijas valstīs un divus gadus pēc kārtas ir saņēmusi pasaules prestižāko sabiedrisko attiecību nozares balvu IPRA GWA award, misija ir atrast vispareizāko un efektīvāko risinājumu katram uzdevumam.

Mūsu portfolio ir sadarbība ar tādiem zīmoliem un organizācijām, kā Eiropas Komisija, NATO, Nestle, 4F, Wizz Air, Kaspersky, Lielbritānijas vēstniecība Rīgā, Elvi, Patērētāju tiesību aizsardzības centrs, Veselības ministrija, Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra u.c. Vairāk: www.olsen.lv un visos sociālajos tīklos #OlsenLV

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1200 - 3000

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
Olga Kazaka

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.olsen.lv

Tev varētu interesēt arī:

Mārketinga projektu vadītāja/s
Digitālās Ekonomikas Attīstības Centrs
Rīga
€ 2000 – 2300
Beigu termiņš: 02.05.2024
Sabiedrisko attiecību speciālists/-e
Transporta un sakaru insitūts AS
Rīga
€ 1300 – 1500
Beigu termiņš: 30.04.2024
Marketing Campaign Manager
PAYBIS Ltd. Latvijas filiāle
Rīga
€ 2500 – 3500
Beigu termiņš: 16.05.2024