58
BAUROC SIA
AUTOMATIZĒTAS RAŽOŠANAS LĪNIJAS OPERATORS
BAUROC SIA
BAUROC SIA

BAUROC SIA

Bauroc SIA ir lielākais gāzbetona ražotājs Latvijā, kas ietilpst Bauroc AS sastāvā. Uzņēmumam, kas savu darbību sāka 2001.gadā, rūpnīcas atrodas Igaunijā un Latvijā. Bauroc ražo produktus ar diviem galvenajiem zīmoliem bauroc un ROCLITE un tirgo savus produktus visās Baltijas un Ziemeļvalstīs, kā arī Polijā, Vācijā un Lielbritānijā. Bauroc SIA sakarā ar darbības paplašināšanu, aicina pieteikties darbā:

Pienākumi:

• Izejvielu pieņemšana, sagatavošana un tehnoloģisko procesu kontrole.
• Sekot iekārtu un produkcijas tehniskajiem parametriem ražošanas procesā.
• Datu reģistrēšana darba žurnālos.

Prasības kandidātam:

• Vēlama darba pieredze iekārtu operatora amatā.
• Pamat zināšanas datora lietošanā
• Vidējā izglītība.
• Atbildības sajūta un pašdisciplīna.
• Prasme strādāt komandā.
• Vēlme mācīties un pilnveidoties.
• Lēmuma pieņemšana kompetences ietvaros.

Piedāvājam:

• Pilnveidot profesionālās iemaņas.
• Kvalifikācijai un ieguldījumam atbilstošu atalgojumu sākot no 1000,00 EUR bruto mēnesī
un sociālās garantijas.
• Veselības apdrošināšana
• Darbs maiņās.

Kontakti:

• SIA „Bauroc”, Karjera iela 5, Ogre, LV5001, Latvija.
• Papildus informācija tel. 29222374 (zvanīt no pl 11.00 līdz 15.00)
• Informācijai sūtīt CV sadaļā "pieteikties".

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1000

Papildu informācija: sākot no 1000,00 EUR bruto mēnesī un sociālās garantijas

Atrašanās vieta

    Ogre, Ogres novads, Latvija
    Karjera iela 5

Darba veids

  • Pilnas slodzes maiņu darbs
Kontaktpersona
BAUROC SIA
29222374