32
Nordic Homes SIA
EKSPORTA PROJEKTU VADĪTĀJS/-A

Uzņēmums aicina pievienoties savai komandai
EKSPORTA PROJEKTU VADĪTĀJU

DARBA PIENĀKUMI:

• Sadarbības līgumu slēgšana un projektu dokumentācijas sagatavošana;
• Projektu termiņu, resursu un izmaksu plānošana, koordinēšana un kontrole;
• Piedalīties projekta tāmes izvērtēšana, sniedzot savus ieteikumus efektīvākai ražošanai;
• Materiālu iegādes procesa plānošana un koordinēšana;
• Sekošana projektu tehniskajai izpildei, ražošanai un transportēšanai;
• Komunikācija ar pasūtītājiem, piegādātājiem un citām projektā iesaistītajām pusēm;
• Nepieciešamo dokumentu sagatavošana un saskaņošana atbilstoši likumdošanai un
uzņēmuma standartiem.

PRASĪBAS:

• Augstākā vai nepabeigta augstākā profesionālā izglītība, vēlams būvniecības jomā;
• Rezultatīva darba pieredze eksporta projektu vadībā, Pieredze sadarbībā ar klientiem
Skandināvijā, Vācijā, Islandē vai Lielbritānijā tiks uzskatīta par priekšrocību
• Labas latviešu un angļu valodas zināšanas gan mutiski, gan rakstiski;
• Papildus vācu, zviedru, somu, norvēģu valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību;
• Labas datorprasmes iemaņas darbā ar MS Office. Iemaņas ar AutoCad programmām tiks
uzskatītas par priekšrocību;
• Labas saskarsmes, sadarbības un argumentācijas prasmes - spēja patstāvīgi pieņemt
pamatotus lēmumus.

PIEDĀVĀJAM:

• Darbu draudzīgā kolektīvā;
• Pieredzi dinamiskā un uz sasniegumiem orientētā darba vidē;
• Atbildīgu un dinamisku darbu starptautiskos projektos un augošā uzņēmumā;
• Darba pieredzei atbilstošu, konkurētspējīgu darba atalgojumu (bruto no 1800 EUR līdz
2600 EUR);
• Sociālās garantijas;
• Izaugsmes iespējas.

Lai pietiektos uz vakanci, sūtiet savu CV līdz 16.03.2021 sadaļā "pieteikties" ar norādi „Eksporta projektu vadītājs”. Atbildi sniegsim pretendentiem, kuri pēc iesūtīto dokumentu atlases iekļūs konkursa 2. kārtā.

Darba vieta: Celtnieku ielā 36, Ānē, Cenu pagastā, Ozolnieku novadā.

*Nosūtot savu CV, Jūs piekrītat, ka Jūsu personas dati tiks apstrādāti, lai novērtētu pretendenta atbilstību ieņemt norādīto amatu un nodrošinātu atlases konkursa norisi.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1800 - 2600

Atrašanās vieta

    Jelgava, Jelgavas novads, Latvija
    Celtnieku iela 36, Āne, Cenu pagasts, Ozolnieku novads

Darba veids

  • Pilna slodze

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.nordichomes.lv

Tev varētu interesēt arī:

Head of the Riga Office
Ārvalsts organizācijas RFE/RL, INC. pārstāvniecība
Rīga
€ 4500 – 5000
Beigu termiņš: 12.05.2024
Nekustamo īpašumu aģentūras vadītājs
Bermea SIA
Rīga
€ 1400 – 8000
Beigu termiņš: 25.04.2024
Baltijas Veselības apdrošināšanas nodaļas vadītājs
ADB Gjensidige Latvijas filiāle
Latvija
€ 3692 – 5539
Beigu termiņš: 30.04.2024