22
Birojs BBP SIA
GRĀMATVEDIS/-E

Birojs BBP SIA veic uzņēmumu reģistrāciju Latvijā, Kiprā, Lielbritānijā, sniedz grāmatvedības pakalpojumus. Birojs BBP SIA dotajā nozarē strādā kopš 1998 gada.

Aicina darbā GRĀMATVEDI

Galvenie darba pienākumi

- Finanšu dokumentu apstrāde, uzskaite, kontrole un apstiprināšana.
- Atskaišu un finanšu pārskatu sagatavošana klientiem, uzņēmuma vadībai un attiecīgajām
institūcijām (algas, atvaļinājumi, gada pārskats, virsgrāmata, peļņas aprēķins, statistikas
pārvaldes formas u.c.).
- Lietišķā sazināšanās krievu un angļu valodās ar partneriem un klientiem.
- Darbs ar Tilde Jumis un uzņēmuma datorprogrammu.

Prasības pretendentam

- Augstākā izglītība grāmatvedībā, ekonomikā vai finansēs.
- Pilnīga grāmatvedības uzskaites pārzināšana, prasme to pielietot ikdienas darbā.
- Iepriekšēja pieredze atbilstošā amatā.
- Spēja patstāvīgi organizēt savu darbu, risināt problēmas un organizēt palīgu darbu.
- Labas latviešu un pamatlīmeņa krievu un angļu valodas zināšanas (rakstiski, mutiski).
- Analītiska un ātra domāšana, precizitāte, godīgums un augsta atbildības sajūta.
- Vēlamas iemaņas darbā ar Tildes Jumis grāmatvedības programmu.

Piedāvājam

- Atbildīgu un interesantu darbu.
- Atalgojumu no 1450 EUR pirms nodokļu nomaksas, atbilstoši darbinieka darba pieredzei
un noslodzei, visas sociālās garantijas.
- Mūsdienīgus darba apstākļus nelielā kolektīvā Rīgas centrā.
- Regulārus semināru apmeklējumus.

Piesakieties vakancei, sūtot savu CV un motivācijas vēstuli.
Atlasītie kandidāti tiks aicināti uz pārrunām.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1450

Papildu informācija: no 1450 EUR pirms nodokļu nomaksas

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Uzņēmuma mājaslapahttps://www.bbp-net.com/lv/